Onko kellään kokemuksia SportLife Nutritionin tuoteista?? Kantsiiko ostaa sportlife nutritionin whey 100 proteinia?
Hinta tällä kyseisellä proteiinilla on vain 21.90e 2kg ei pitäisi ainakaan olla kallis , mutta onkohan tuote edes luotettava??
SportLife Nutrition ??
16
21730
Vastaukset
- Putkonen
Miten se sitten opis epäluotettava?? Eiköhän se sisällä just sitä mitä luvataan ja toimii niin hyvin ku protskujauhot yleensä!
- Whey+
Kokeile ihmeessä! Yhden 2kg:n purkin olen käyttänyt whey :a. Maku oli ihan OK ja hinta silloin edullinen, (oli messutarjouksena). Siirryin kuitenkin takaisin FAST:n tuotteisiin kun FAST whey sekoittuu mielestäni paremmin kuin SLN whey, jos halutaan oikein tarkkoja olla.
- 100
Täältä löytyy hyvää ja halpaa
www.prot-top.fi - Testannut
Hyviä on ja edullisia. Www.sporttikorneri.com
- peruskamaa
Sportlife on hintalaadultaan parempaa kuin Fast, Fitfarm ja Leader mutta ei kuitenkaan mitään kovin kummoista vaikka parempaa onkin kuin nuo edellä mainitut.
- mussuttaja
Itse oon kokeillu noi Fastin ja Leaderin eri vaihtoehdot ja vain kalleimmat sopii mun vatsalle. Sport lifen tuotteista oon käyttäny just whey100:aa stevialla maustettuna ja kaikki vatsaoireet on hävinny. Kokeilemalla se selviää, eikä noi niin kalliita oo, ettei raski kokeilla.
- Huutonauruuu
Fast ja Leader ovatkin ne kaikkein huutonauretuimmat lisäravinnemerkit, kauhee hinta ja laatu silti vain Pirkka ja Sportyfeel tasoa.
- Anonyymi
Huutonauruuu kirjoitti:
Fast ja Leader ovatkin ne kaikkein huutonauretuimmat lisäravinnemerkit, kauhee hinta ja laatu silti vain Pirkka ja Sportyfeel tasoa.
Mitkä tekijät siihen laatuun siis tarkalleen ottaen vaikuttavat?
- tyryretyrety
ylihintaista paskaa.
mass, sportsnutrition ja pps-shop ainoot järkevät - Pekkis88
En ole testannut, mutta saman firman Juicy Bcaa juomaa ostin XXL myymälästä ja paremmat arvot mitä muissa ja yllättävän hyvää. Myös Tasty patukka oli hyvä vaikka sokeria alle muiden vastaavien. Jauhoja en käytä😀.
- Anonyymi
sportlife hera100 ok ja laadukas verkkis ha kärkkus myy alle 15e 700g
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
sportlife hera100 ok ja laadukas verkkis ha kärkkus myy alle 15e 700g
ja kärkkis...piti sanoa
- Anonyymi
hirveetä paskaa jos vertaa Fastin. Ei ikinä sportalife
- Anonyymi
Minulle kasvoi valtavat lihakset juuri näillä tuotteilla, useita tuumia lisää lihaksia, kyllä kun näitä syö niin voi tulla vahvaksi ja voimakkaaksi, kyllä juttu on näin.
- Anonyymi
Isot lihakset tulee dopingilla. Ei lisäravinteilla tai nettivalmennuksilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Isot lihakset tulee dopingilla. Ei lisäravinteilla tai nettivalmennuksilla.
Kumma juttu , mulle tulee ja koko ajan voimat ja lihakset kasvaa, no en selittele, valita, häpee ja jännitä ja itke täällä kirjoittelemassa ja arvostelemassa, siittä se kait sitten johtuu, ai niin ja vielä kun olen hyvä ihminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä12511112Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on15610314- 268030
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1836510Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.505582- 735051
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1464364Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai254236Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas684051Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1333604