teitä kaikki varmaan mietityttää et mikä minä olen?
nyt antakaa tulla kysymyksiä vaan, vastailen illalla.
rakkain terveisin rohmu(na)
kysy r0hmulta rohmusta
17
2096
Vastaukset
- Nimetön
joo antakaa tulla vaa kysymyksiä :)
- r0hmu
noni, nyt sain toimii tän
- ensiksi
r0hmu kirjoitti:
noni, nyt sain toimii tän
kuka sä olet?
- ollako rohmu fani, vaiko ei?
ensiksi kirjoitti:
kuka sä olet?
Mitäs sanottavaa sinulla on tuohon rasisti juttuun? On tuossa vähän alempana!
- r0hmu
ensiksi kirjoitti:
kuka sä olet?
olen harri "r0hmu" riihimäki ja voimanostoa harrastava nuori(mies).
tavoitteenani on ranskan mm-2007 ( 330 250 300)
Tulevaisuudessa tulette kuulemaan paljon juttua vielä minusta, halusitte tai ette... - r0hmu
ollako rohmu fani, vaiko ei? kirjoitti:
Mitäs sanottavaa sinulla on tuohon rasisti juttuun? On tuossa vähän alempana!
rasisti jutussa sanoin mielipiteeni jota ei välttämättä olisi kannattanut sanoa, mutta turha itkee ku on savet housuissa.
Ihmiset tekee tyhmyyksiä, ollaanhan me vain ihmisiä.
- rarjrejjer
nii läski? saax tollaset läskit skipillä ku sitä mainostat?
- r0hmu
tottakai oon läski! ku alotin treenaa paino oli n. 100kg ja koskaa en oo oikee mitää urheillu. Nykyään yritän parhaani mukaan elää.
"urheilu on ihanaa kun sen oikein oivaltaa" noin sanoi Matti Nykänen ja sen on huomannut.
Hyppäsi kännissä kisoissa,nykyään ryyppää ja on putkas kokoajan.
Tämä on herran käsitys miten 'oivalletaan urheilu'
- Anonyymi
Vieläkö on Titan fist voimissaan?
- Anonyymi
Onko vaimollasi siveä menneisyys?
- Anonyymi
Onko äidilläsi siveä menneisyys?
- Anonyymi
Onko siskollasi siveä menneisyys?
- Anonyymi
Onko kasvattilapsellasi siveä menneisyys ennen avioliittoa?
- Anonyymi
Mitä teet nykypäivänä?
T: Saman aikakauden salihemmo- Anonyymi
Tukeeko penkkiä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273475Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122669Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1182622Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1132287Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761713Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501648Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261586Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001315- 1401293
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151166