Ottakaas ja menkää http://www.tosimiehet.org/
sieltä helmiä wepistä, kiintoisat ja otsikolla pääosassa erakko vähän helveti hyvä haastattelu jätkästä joka asuu kairassa ja syvällä siellä jalkaisin useampi päivä lentokoneella tunti ja vähän päälle
sieltä helmiä wepistä, kiintoisat ja otsikolla pääosassa erakko vähän helveti hyvä haastattelu jätkästä joka asuu kairassa ja syvällä siellä jalkaisin useampi päivä lentokoneella tunti ja vähän päälle
Vastaukset 4
Vanhimmat
sivusto ole tarkoitettu homo ja bi henkisille pojille? Ainakin toimii setan alaisuudessa..
No minä olen sivari ja asun kairassa 7 kk vuodesta työn puolesta. Mutta en ole homo, joten en ole tosimies.
Armeijankayneista suurin osa on pummeja. OECD antaa kansainvälisessä vertailussaan synkän kuvan Suomen pojista. 15-19-vuotiaista 13 prosenttia ei käy koulussa eikä töissä. Asiasta uutisoidaan näyttävästi tämän aamun Helsingin Sanomissa.
Jutussa selostetaan tutkimuksen tekotapa, jonka perusteella tulosta on pidettävä luotettavana. Grafiikalla esitetään 28 maan tilanne asiassa. Suomi on maista neljänneksi heikoin. Huonommin on tilanne vain Turkissa, Slovakiassa ja Ranskassa, jonka tilastoa rumentavat yli 5 miljoonan lähinnä arabimaista tulleiden siirtolaisten pojat.
Muista pohjoismaista todettakoon, että Ruotsin pojista vain 5 % on poissa sekä töistä että koulusta, Norjassa ja Tanskassa vain vajaat 3 %. Ja noissa kaikissa maissa on siirtolaisiakin paljon enemmän kuin meillä.
Häh?????
15-19 vuotiaista harva on käynnyt intin, joten HÄH ?????
Asevelvollisuus alkaa 18 vuotiaana.
Kertaa peruskoulun Venn-digarammit.