Juokaa olutta

kvnadfnodnivkdfnsiogjvnsdvioas
8694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

vastuullisena valmentajana.
yksi saunaolut sallittakoon kaloripäivänä

Äänestä
  • Hiilarit voi ottaa rinkeleistä, viinirypäleistä tai Gin & Tonicista. Pääasia että saa energiaa.

    Valmennusta tarjolla! Hinta 365 e/vuosi. Tähän kuuluu myös poseerausvalmennus kilpaileville kehonrakentajille.

    Ota yhteyttä:

    041-4749846/Timppa
    [email protected]

    Äänestä

  • timo.poutiainen kirjoitti:

    Hiilarit voi ottaa rinkeleistä, viinirypäleistä tai Gin & Tonicista. Pääasia että saa energiaa.

    Valmennusta tarjolla! Hinta 365 e/vuosi. Tähän kuuluu myös poseerausvalmennus kilpaileville kehonrakentajille.

    Ota yhteyttä:

    041-4749846/Timppa
    [email protected]

    niinhän sitä voisi kuvitella.
    mm. haima sanoo poks jos vetää liikaa nopeita hiilareita! tiedätkös on vielä myös keskipitkiä ja hitaita hiilareita.
    esim. maltoa liikaa kittaamalla saat itsellesi 2 tyypin diabeteksen.

    http://www.ahjos.net/zone/kalorit.htm

    Äänestä

Ketjun aloittaja on loistava käytännön esimerkki siitä, mitä tapahtuu kun juo olutta. Pirstaloituneet aivot eivät jaksaneet loppuun saakka ja kirjoitus muuttui apinan tasolle. Kannattaa tosin kokeilla, jos haluaa tuoda esille eläimellistä puoltaan kuten nykyaikana on tapana tehdä. Mikäpä sen pelottavampaa kuin epämääräinen örvellys. Onhan sitä jo kivikaudella juostu karkuun nuijan heiluttajia kunnes joku sai ne kuolemaaan sukupuuttoon. Ehkäpä historia toistaa itseään.

Äänestä
  • Suomen suurimmat jenkkakahvat omistavana voinen sanoa oluen olleen osasyynä koviin tuloksiini mahan seudulla. Tosin en voi väittää oluen osuutta myös koviin tuloksiin syömäkilpailuissa.
    Olut venyttää mukavasti mahaa ja suosittelen sitä lämpimästi myös laihoille bodarinaluille jotka haluavat mahduttaa mahaansa kokolailla ruokaa. Olut lisää myös merkittävästi menestystä mensan testissä, joka minulla muuten oli hämmästyttävät 62..

    Äänestä

  • kuppi koponen kirjoitti:

    Suomen suurimmat jenkkakahvat omistavana voinen sanoa oluen olleen osasyynä koviin tuloksiini mahan seudulla. Tosin en voi väittää oluen osuutta myös koviin tuloksiin syömäkilpailuissa.
    Olut venyttää mukavasti mahaa ja suosittelen sitä lämpimästi myös laihoille bodarinaluille jotka haluavat mahduttaa mahaansa kokolailla ruokaa. Olut lisää myös merkittävästi menestystä mensan testissä, joka minulla muuten oli hämmästyttävät 62..

    Hyvä! Tsemii!

    Äänestä

että alkoholi polttaa hormoonia ja lihakset eivät kehity.

Äänestä
  • steroidit tuhoo maksan ja sit lihaksetkin surkastuu..
    Sulta se tosin on tuhonnut viimeisetkin aivosolut!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Läskisontiainen kirjoitti:

kvnadfnodnivkdfnsiogjvnsdvioas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu