Mikko meitä ei..

sitkään toisilleen, ehken?!
71555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletkos nyt aivan varma?? Ketä Mikkoa ja mistäpäin kyselet??

Äänestä

vaikeelta, kun et voi soittaa.

Äänestä

ehken on aika hassu sana

Äänestä

Mielestäni olemme täydellinen pari!
Miksi en saata kelvat sinulle?
Taidat olla tullut hieman nirsoksi?

Äänestä
  • ...on hyvä nimi ja anteeksi nyt mutta vietän ihan hetken Mikon kanssa kahvi kupposen äärellä.(ystäväni) Kyllä hän sitten palaa. Niin ja oma Mikko poika on kyllä vasta ..melkein..16v...Niin ja kyllä sukeltaja Mikko alkaa jo olla siinä parhaassa iässä. Hänellä sitäpaitisi hyvä vaimo. Mikko Mallikas kirjat sitten lohdutukseksi niille joilla ei ole yhtään tuttua Mikkoa tai etsivät hukkaamaansa Mikkoa..Minä taidan olla onnekas kun niin monta Mikkoa lähipiirissä..Yksikään ei toistaan korvaa. Kaikki arvokkaita.

    Äänestä

Se nainen siellä baarin vessassa oli mun lapsuuden ystävä, ja ne pikkuhousut mun autossa tuli tilaajalahjana 7 päivää lehdeltä!
ei sinulla siis ole mitään syytä olla vihainen minulle.

Äänestä

...asioita ei ole luotu ollenkaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehken luotu kirjoitti:

sitkään toisilleen, ehken?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu