Yhdenkäden leuanveto.

13 vetoa 25 kilon lisäpainolla.
Vittu mä oon kovin jätkä koko palstalla.
Cooperissakin menee 4350 metriä.
Oon älykkäin, kaunein, vahvin ja nopein.
Olen suomen täydellisin MIES.
2353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu mut mä pystyn parempaan.

Äänestä

Harmi, minä pystyn harrastamaan seksiä yhtäjaksoisesti laukeamatta kauniin naisen kanssa 1 ½ - 2 tuntia antaen naiselle kahdeksasta jopa viitenkymmeneen orgasmia. pistä paremmaksi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AaaarrgghhhH kirjoitti:

13 vetoa 25 kilon lisäpainolla.
Vittu mä oon kovin jätkä koko palstalla.
Cooperissakin menee 4350 metriä.
Oon älykkäin, kaunein, vahvin ja nopein.
Olen suomen täydellisin MIES.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu