limaa/kröhää

Mistä voisi johtua ainainen liman tulo kurkkuun?Siitä johtuen myös ääni menee käheäksi.Ääni menee käheäksi joka kerralla kun on makuulla.Flunssaa ei ole eikä ole ollut aikoihin.Kiitos jos joku ystävällinen voisi kertoa mistä kyse!!
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

syövältähän toi vaikuttais

Äänestä
  • mikä syöpä?

    Äänestä

Poltatko?

Jos et, niin mahdollinen tulehdus saatta aiheuttaa ongelman vaikka se ei oireilisikaan. Onko tulehdusarvoja mitattu? Ja kuinka kauan on vaivannut?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kurkussa kirjoitti:

Mistä voisi johtua ainainen liman tulo kurkkuun?Siitä johtuen myös ääni menee käheäksi.Ääni menee käheäksi joka kerralla kun on makuulla.Flunssaa ei ole eikä ole ollut aikoihin.Kiitos jos joku ystävällinen voisi kertoa mistä kyse!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu