Täytän huomenna 46v. Menisinkö jo vakoilemaan 50 leiriin vai olisinko vielä 40 :n?
Mihin kuulun?
lintuvaikala
4
330
Vastaukset
- junttiukko
olet 40 mutta et vielä 50 ,ajattele muuten että olet myös 20 ja 30 ,kirjoittele sinne mihin leiriin mielestäsi henkisesti kuulut:)
- hmm
kalana paikallasi kutemassa ja lintuna sitten siellä kyläilemässä... ;)))
- ikäluokkaan
jolla ei ole toivoa
mene ja hukuta itsesi ..sua kiinnostavimmat jutut, niin sinne.
Eihän sitä aina tiedä naapurien tms. tuttujen ihmisten ikääkään,
ja kysyäkään ei välttämäti kehtaa ;)) Silti jutskaillaan..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle441841- 301802
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2931735- 961326
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71248Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101097Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko131031Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661006Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86960- 35948