Kyllä tekee pahaa.

Tuossa alempana kristallipallon kaikkitietävä näkijä ja noita anelee esirukousta.Puhuu ilkeästi uskiksista.Olen eksynyt joskus sivuille.On paholaisen palveluksessa.
1289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tekstiä uskovaiselta. Onneksi tähän kirjoitti Zekamelskakin. Pyyhkii vähän sinun pahuuttasi pois.
Toivottavasti tämä esirukousta pyytänyt saa kaiken tarvitsemansa sielunsa parhaaksi ja löytää rauhan ja ilon kuten me muutkin olemme löytäneet.
Ja sinullekin "minä uskon Jumalaan" toivon samaa ja myös rakkautta,nöyryyttä ja viisautta sydämeesi. Vasta sitten voit tuntea Jumalan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Minä uskon Jumalaan. kirjoitti:

Tuossa alempana kristallipallon kaikkitietävä näkijä ja noita anelee esirukousta.Puhuu ilkeästi uskiksista.Olen eksynyt joskus sivuille.On paholaisen palveluksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu