Paulig boikottiin

!!!Muista tää sit taaas kun sitä kahvia kittaaat!!!
8725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Joo, pirullinen firma, suostuu myymään kahvia sille, joka sitä haluaa ostaa. Perhana! Kyllä ois parempi, kun sekin kahvi olis nestleltä!

Äänestä
  • Hän on Vitsikäs! Hahhaha

    Äänestä

Nyt on hyvä syy mennä Mäkkärille syömään ja ottaa jälkiruuaksi hyvät kahvit. Kiitos vihjeestä ja EI boikottiin!

Äänestä
  • Sinä Riisto-Raakalainen, elät lasten ja nälkäänäkevien verestä!

    Äänestä

  • kehtais kirjoitti:

    Sinä Riisto-Raakalainen, elät lasten ja nälkäänäkevien verestä!

    sinun teksti mahtaa tarkoittaa???????????
    En ole riistäjä,
    en ole raakalainen
    en elä kenenkään verestä

    Äänestä

Nythän siitä tulee oikeen ohjelma
Suvussa on yritystä: Nautinnon paahtajat
17.04.2006 klo 16:30-17:30
http://www.mtv3.fi/ohjelmat/

Äänestä

Virhettä kutsutaan Juhla-mokaksi

Äänestä

Kiitos kun muistutit!
Meinasi unohtua Juhla-mokka ostoslistasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huseeraa Mäkkärin kanssa! kirjoitti:

!!!Muista tää sit taaas kun sitä kahvia kittaaat!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu