Vaikka en tänne helluntailaispalstoille paljoa kirjoittele, niin minun puolesta hyvää pääsiäistä teille kaikille!!
Minun mojovia kommenttejani löytää mm. vanhoillislestaadiolaisten palstalta.
Vilkaise nimimerkkilinkkiä!!!!!!!
Hyvää pääsiäistä!!!
8
584
Vastaukset
- stb
ja samoin sinulle!
- todé
hyvää pääsiäistä!
- stb
todé kirjoitti:
hyvää pääsiäistä!
sinulle, Tode!
- sinulle!
Samoin, hyvää Pääsiäistä, onko alkoholi kietänyt sinut kaukaa.
- Kadun-nainen
Lisätää vielä yksi a. Ja samoin kaikille
virvon varvon terveeks aamuks. Mukavoo Piäsijäistä! =)
- tavata.
Sinulle myös hyvää pääsiäistä. Sinuapa ei ole näkynytkään palstoilla. Saako udella, että miksi? Täältä näkyy monet entiset lähteneen, joko lomalle tai muualle. Tervetuloa takaisin.
- hellatytär
hyvää pääsiäistä myös,AA-kerholaiselle kuin myös muillekin:))
kiva kun tälle palstalle on alkanut tulla elämää,eri planeetoilta:)
mielestäni se on juuri sitä joka avartaa sielun maisemia,ja antaa ymmärrystä ja suvaitsevaisuutta lukijakunnalle..
itse olen käynyt AAL-ryhmissä sekä Al-anon ryhmissä.Koin ne hyvin parantavina,sillä minussa itselläänkin on alkoholistipersoonallisuus-piirre tosin ilman alkoholia..toistaiseksi.
Niistä ryhmistä alkoi tervehtymiseni.Suosittelen kaikille lukijoille myöskin edellä mainittuja ryhmiä!! Mikäli haluatte parantua.Ja suosittelen myös vaikka ette vielä tunnistaisikaan tarvitsevanne parantumista.Käydessäni ryhmissä vähän aikaa tajuatte että todella tarvitsette apua:))))
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad951503- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että399905- 163880
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 56733
- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632