Mahmud Ahmanidejad on idiootti

Iranin presidentti uhoaa Israelin pyyhkäisemisestä pois maan päältä

Ja Iran kieltäytyy antamasta varmaa todistetta ettei se pyri hankkimaan ydinasetta

Iran kerjää verta nenästään
6508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

todistaa että Iran haluaa kehittää oman ydinaseen

Venäjä olisi rikastanut Iranille voimalaitoksiin muttei ydinaseeseen kelpaavaa uraania

Äänestä

Maailma ei voi odottaa että Iran toteuttaa uhkauksensa pyyhkäistä Israel maan päältä

Isku tulee varmasti ellei Iran taivu

Äänestä

osalta HARMITTOMIIN Jyllands Postenin karikatyyreihin - Eurooppa tyhjennettävä muslimeista.

Islam, kristinusko ja juutalaisuus loukkaa minun älyäni.

Äänestä

Miksi USA'lla,maailman suurimmalla terrorivaltiolla on ydinaseita. Paneutuisivat parantamaan oman valtionsa hyvinvointia mikä on retuperällä ja jos se niin hyvä valtio on mitä jotkut kirjoittavat niin miksi sen sotilaita karkaa hyvin paljon Kanadan puolelle??

Äänestä
  • Muutetaan USA Pohjois-Korean tyyppiseksi suljetuksi valtioksi, niin se sotilaiden karkailu loppuu.

    Äänestä

Mikähän se mahtaisi olla varma todiste? Toisaalta jos sellaisen todistuksen esittäisi niin öljyrosvo kumppaneineen hyökkäisi välittömästi kimppuun, kuten kävi naapurissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakko olla kirjoitti:

Iranin presidentti uhoaa Israelin pyyhkäisemisestä pois maan päältä

Ja Iran kieltäytyy antamasta varmaa todistetta ettei se pyri hankkimaan ydinasetta

Iran kerjää verta nenästään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu