moi te kehonrakentajat jotka tiedätte mistä saa hormooneja ostettuu?? niin ottakaa yksityisesti yhteyttä [email protected] haluan tietää kaiken siitä miten se toimii ja kauan pitää käyttää että lihakset rupee näkyy?? paljon maksaa??? kiitos etu kätee
kehonrakentajat ?????
haluan saada
5675
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Enpä suosittele, että alat käyttämään lääkkeitä jollet ole sairas ja siinäkin tapauksessa lääkäri tietää paremmin mitä lääkkeitä tarvitset ja kuinka paljon. Älä hyvä ihminen ala myrkyttämään kroppaasi! Älä edes kokeile, sillä sille tielle jäät!
P.s etukäteen on yhdyssana
Pitkällä tähtäimellä natikkana treenaaminen on kaikkein fiksuinta ja terveellisintä. Saatat olla kynäniska lopun elämääsi, mutta pitää tehdä valinta haluaako lihakset vai terveyden.
Taitaa nää useimmat kehoilijat olla amiksia, jotka ei osaa kirjottaa. :D No ei, ei se nyt siitä oo kii, et on amikses (ihan vaa lukiolaisläppää), mut siis oikeesti en tajuu, et miks ihmiset ei osaa kirjottaa. Ei uskois, että asutaa yhestä maailman sivistyneimmistä valtioista... -_-
PS. Eniten ärsyttää tää kirjotustyyli "moi mä oon 14 wee amis ja otan aina aamusin Proteiini drinkin mitä teen väärin kun viikossa ei oo tullu kahta kiloo lihasmassaa????!!1".
Ok, otin herneet nenääni, mutta tilastollisesti lukiopoika päätyy useammin kortistoon kuin ammattikoulutuksen saanut. Amispoika on myös kädentaidoiltaan huomattavasti kypsyneempi kuin "kirjatoukka" lukiopoika.
Ammattikoulu on monelle vain välivaihe opintiellä ja käytäntöä rikkaampana onkin parempi lähteä ammattikorkeakoulun penkkejä kuluttamaan. Oma kirjoituksesi on niin vajaaälyistä, että saatan jopa uskoa sinun olevan lukiolainen.
14wee amis? en tiennytkään että amikseen pääsee suorittamatta peruskoulua loppuun :S