Kristiina Taktikoi

Te idiootit menette juuri siihen halpaan mitä kristiina halusi.
"Jatkan tanssia poikani takia"
Eiköhän ollut aika hyvin taktikoitu?
Pitäisiköhän Tominkin käskeä palkkamurhaajan tappaa vanhempansa niin voitto menisi kotiin.
Tuo on juuri sitä, kun tietää ettei osaa tanssia, niin pitää pistää pakka sekaisin. Se on sama kuin korttipelissä huijaisi, että itse voittaa. Tuo ei ole reilua kilpailua. Meni maku.
4528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no ohhoh...koska kristiinahan halusi että poikansa kuolee että voitto tulisi kotiin HALOO!!! jos oma poika kuolee niin varmasti hän käy ensimmäiseksi miettimään taktiikkaa millä' voisi hyödyntää poikansa kuolemaa että TANSSII TÄHTIEN KANSSA- ohjelman voitto tulisi...just! Kristiina on ammatilainen ja hoitaa työnsä kunnialla loppuun ja jättää henk.koht. asiat oven ulkopuolelle. Tämä on kämänen viihdeohjelma jossa kukaan kilpailija ei osaa tanssia kunnolla.. kuka viihdyttää katsojia parhaiten voittaa..

Äänestä

Ajatteletko koskaan, mitä kirjoitat? Räävitöntä!

Äänestä

No sitähän se tekee,mutta ei ainakaan poikansa
kuoleman takia ja kaikki muutkin saavat taktikoida jos osaavat ei tanssin tarvitse olla tylsää siinä voi käyttää mm.niitä lahjoja mitä Kristiina osaa eli näyttelijän ja ovat erittäin hyvä pari ja sopivat hyvin yhteen.

Äänestä

JUU

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kieroa kirjoitti:

Te idiootit menette juuri siihen halpaan mitä kristiina halusi.
"Jatkan tanssia poikani takia"
Eiköhän ollut aika hyvin taktikoitu?
Pitäisiköhän Tominkin käskeä palkkamurhaajan tappaa vanhempansa niin voitto menisi kotiin.
Tuo on juuri sitä, kun tietää ettei osaa tanssia, niin pitää pistää pakka sekaisin. Se on sama kuin korttipelissä huijaisi, että itse voittaa. Tuo ei ole reilua kilpailua. Meni maku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu