Poikkesin sinne ohi ajellessani ja siellä on tämä JOUSIMIES jonka annokset ovat tajuttoman isoja !!!
Kotipitsa on lähinnä surkea läpykkä näihin verrattuna, noo tämä on tietty vain mun mielipide mutta käykää kattomassa,,oli yllätys !!!
Kotipitsa on lähinnä surkea läpykkä näihin verrattuna, noo tämä on tietty vain mun mielipide mutta käykää kattomassa,,oli yllätys !!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
hah..hassua. Tunnen joutsan melkein läpikotaisin, mutta en ole koskaan törmännyt Jousimieheen. Missä semmoinen on...keskustan (jos joutsassa nyt sellaista voi sanoa olevan) lähettyvillä?
Taitaa olla aikaa koska se on ollut siellä jo vuoden !
Se on kirjaston vieressä ja se on oikea kebab ravintola KANNATTAA POIKETA !
KOMEITA KARJUJA ARGH !!!
No jousimieskö se itse siellä mesoaa??
Käytiin kesällä täällä jousimiehessä ! Ja kaveri osaa kyllä homman, eli kiitos hyvästä palvelusta.On joutsassa muutakin siellä on 80km veneilyreittiä ja sellaista erämaata että eipä taida näin läheltä stadia löytää ? Joutsa on vasta tulossa matkailu ja erä-vaellus businekseen, kunhan hommat saadaan käyntiin.Muutoinhan kylä on idyllinen maalaiskylä luonnonkauniilla paikalla.Kannattaa poiketa minunkin mielestäni, mutta oikealla asenteella !