Katsokaa illalla neloselta dokumentti kohdunryöstäjät,näin raakoihin rikoksiin voi ryhtyä epätoivoiset naiset ilman miehen edes tietävän asiasta PÖYRISTYTTÄVÄÄ.
http://www.telkku.com/tiedot?oid=5763109
http://www.telkku.com/tiedot?oid=5763109
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Usassa on 300 miljoonaa ihmistä, niin kyllä sinne myös muutama psykopaatti nainenkin mahtuu.
Ei oikein sopinut ton ohjelman alle.
Mutta joo.
Ihan tuli nälkä kun dokkaria katsoi.
Dokumentti joka osoitti selvästi minkälainen petoeläin nainenkin on,ja vielä kammottavampi oli kun asianaja puolusteli sen yhden murhaajan olevan hyvin miellyttävä nainen voi jumankaouta miten sairasta.
Mahtaakohan meidän keskuudessa käyskennellä monta kohdunryöstäjää vielä ei ole ainakaan yhtään toditetusti saatu kiinni.
Kertokaapa mistä oli kyse.
Ei näjes ole töllötintä käytettäissä.
Naisen joka on raskaana ja ryöstävät tältä lapsen,yksikin oli kuristanut ensin sen raskaana olevan ja sen jälkeen autonavaimilla nirhaten avannut sen toisen naisen vatsan ja repinyt vauvan sieltä ulos ja purrut napanuoran poikki jonka jälkeen jätti sinne vuorille verta valuvana ´kuolemaan.
Tässä yksi pieni esimerkki siitä olisi kannattanut katsoa ja tässä tämä linkki missä siitä mainostetaan.
http://www.telkku.com/tiedot?oid=5763109
Kuulostaa siltä, etten menettänyt mitään.
Naisiinkin mahtuu kaikenlaisia psykopaatteja.
Maailmassa on todella tosi paljon ihmisiä, jotka sietäisi kuolla. Kaikki nämä psykobaatit voisi viedä saunan taakse, ilman huonoaomatuntoa. Itseasiassa sen jälkeen tulisi mitä mainioin hyvänolon tunne.
Ai, ja sitten joku psyko tekee oikein "dokumentin" psykoista lähes psykoille. Tästäkin taas huomaa, miten tuo psykous tuntuu olevan veteen piiretty viiva. Tekijä ja henkilö, joka läähättää päivitellessään tekoa ovat aivan yhtä psykoja, jälkimmäinen vain ympäristöystävällisempaa lajia.
luultavasti kyseessä ei ole mikään kovin yleinen ilmiö. En ainakaan muista Suomesta yhtään tällaista tapahtumaa.
Nelosen dokumentit ovat muutenkin olleet hieman ala-arvoisia ja jopa osaltaan sensaationhakuisia.
Jos haluaa nähdä hyviä dokumentteja kannattaa kääntää töllö ylen kanaville joiden ei tarvitse metsästää katsojia kaikenmaailman ihme dokumenteilla kasvattaakseen katsoja määriä.