salaista seuraa

moi! perheellinen mies etsii salaista seksiseuraa pk seudulta työmatkan ajalle ensi viikon keskiviikolle ja torstaille.. nukun hotellissa yön, joten siinä yöpaikka sinullekin. kotona vaimo, joten toivottavasti olet luotettava tai varattu.. olen suht edustavan näköinen, työssäkäyvä rehellinen ja fiksu suomalainen mies.
6982
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kiva kun lähdet niin ei tarvi minunkaan olla niin varuillaan vaimosi kanssa. Saamme olla huoletta yhdessä vähän aikaa.

Ole hyvilläs, vaimosi on erittäin kiihkeä ja himokas. Ottaa s....n ku....ni erittäin mielellään.

Hyvää työmatkaa sinulle T. herra X

Äänestä
  • se sinun on paneskella vaimoani kun sillä on aids!!

    Äänestä

  • hah sehän selvis! olen ehdotellut vaimolleni vaivihkaa, että kokeilisimme vieraitakin.. eipä ole rouvalle kelvannut mutta hyvä jos näin. pidä hyvä huoli emännästä, niin laittaa sitten tyytyväisenä sapuskaa kun palaan..

    Äänestä

  • mies34 ensviikkk kirjoitti:

    hah sehän selvis! olen ehdotellut vaimolleni vaivihkaa, että kokeilisimme vieraitakin.. eipä ole rouvalle kelvannut mutta hyvä jos näin. pidä hyvä huoli emännästä, niin laittaa sitten tyytyväisenä sapuskaa kun palaan..

    Kyllä minäkin sitä kerran ehdotin kun oltiin oikeen himoissamme, mutta ei kuulemma ota sinua pilaamaan hyviä hetkiämme. Nautimme siis kahden toisistamme aina kun siihen on mahdollisuus.
    elämä on..

    Äänestä

eipä voi muuta sanoa, kun noita tekstejä lukee!!!Muutamat ääliöt, joilla aivot valuneet alakertaan, käyvät kirjeenvaihtoa...säälittävää.
Onneksi sananlasku: "Sen minkä taakseen jättää, edestään löytää" pitää aika usein paikkansa, toivottavasti tässäkin tapauksessa!!!

Äänestä

ja vaimo tietää salaseurastasi?

oletpa tosi rehellinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies34 ensviikk kirjoitti:

moi! perheellinen mies etsii salaista seksiseuraa pk seudulta työmatkan ajalle ensi viikon keskiviikolle ja torstaille.. nukun hotellissa yön, joten siinä yöpaikka sinullekin. kotona vaimo, joten toivottavasti olet luotettava tai varattu.. olen suht edustavan näköinen, työssäkäyvä rehellinen ja fiksu suomalainen mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu