Laittakaapa tänne kuka on mielestänne Suomen tai maailman paras natubodaaja.
Suomen/Maailman paras NATUbodaaja
18
1677
Vastaukset
- naturisti
Veikkaisin maailman parhaaksi Obelixia.
...kaveri tuossa sanoi, että hän on pienenä pudonnut taikajuomapataan, joten pieleen meni tämä arvaus.. mietitään.. - Natural Talent
Uskon olevani Universumin paras natubodaaja. Mittani ovat 177/125. Rasvaprossa n.7. Kädet 53cm, rinta 140cm, reidet 75cm, vyötärö 85cm, pohkeet 48cm ja mitään muuta en käytä kuin kotiruokaa ja kevyt maitoa. Kisoihin en mene kun kukaan ei kuitenkaan uskoisi että olen natu. Uskotko sinä?
- jakewild
Ulisses Williams tai Morris Mendez... Ulisses Williams enemmän miesmalli tyyppiä kun Mendez on sitten enemmän kehonrakentajamallia.
- sdflkj
ronnie coleman ;)
- vastaus on tietenkin..
on Skip La Cour.....laittakaa googlee hakusanaks nii näette kunnon. Paras natu kehonrakentaja joka on kilpaillu.
- naturalismus
vastaus on tietenkin.. kirjoitti:
on Skip La Cour.....laittakaa googlee hakusanaks nii näette kunnon. Paras natu kehonrakentaja joka on kilpaillu.
Jos tuo Skip La Cour on naturaalibodaaja niin mitä täällä oikein itketään ettei lihasmassa voi olla ammattilaistasoa ilman mömmöjä. Jos tuollaisen kehon saa ilman steroideja ja hormooneja niin ainakin minulle riittää. Kaiken lisäksi miehen kropan symmetria ei alkujaankaan ole ollut paras mahdollinen, kohtuu suuri pää. Couria parempi kehon symmetria natulla ja aivan ammattihuipulla ollaan.
http://www.skiplacour.com/LaCour--Curl.gif
http://www.skiplacour.com/8x10_photos/Stage-8x10.jpg
http://www.skiplacour.com/8x10_photos/Curl-8x10.jpg
http://www.bodybuilders.com/lacour4.jpg
http://www.skiplacour.com/Ironman_Magazine_2002_-_3.jpg
http://www.skiplacour.com/Neveux 2002/Ironman_Magazine_2002_-_2.jpg
http://www.skiplacour.com/side chest on pier.gif
http://www.skiplacour.com/Mass Machine II - 2001 Training Photos/Shrugs_-_Dumbbell_-_Rear_-_Up_Position_-_wr.jpg
http://www.skiplacour.com/2001_TU.jpg
Jää Suomen mömmömiehet toiseksi. Naturaalinakin voi siis bodata näköjään aivan ammattitasolle saakka vaikka laiskat miehet toista puhuu.
- kovin?
tarvinnu vähiten reeniä mestaruuteen
- Mikä?
Tää juttu on et Podettaja ois voittanu muka jonkun mestaruuden..? kovasti siitä' hälistään! onko näon todellakin tapahtunut?
- pode on parasta
Mikä? kirjoitti:
Tää juttu on et Podettaja ois voittanu muka jonkun mestaruuden..? kovasti siitä' hälistään! onko näon todellakin tapahtunut?
Pode voitti Hampurissa järjestetyn kansainvälisen bodaus-kilpailun.Overall sarjassakin sijoittui neljänneksi ja jätti taakseen useita suomalaisia.Pode matkaa huipulle.
- sm-tittelin
pode on parasta kirjoitti:
Pode voitti Hampurissa järjestetyn kansainvälisen bodaus-kilpailun.Overall sarjassakin sijoittui neljänneksi ja jätti taakseen useita suomalaisia.Pode matkaa huipulle.
viime vuodelta.
- Anonyymi
Ei sellaista tuona vuonna edes ollut, koska ei ollut natuliittoakaan.
- Anonyymi
Kenen natubodarin naisella on sivein menneisyys?
- Anonyymi
Oma veikkaukseni on Alexandros Staboulis, lempinimeltään vaan Stubb.
- Anonyymi
voiko joku kakkabodari kaakata naamalleni?
- Anonyymi
Tämän palstan vastaukset on samaa tasoa,
kuin kysyisi pikkulapselta tähtitieteestä?
anteeksi vain.... - Anonyymi
Odottaako joku Suoli24 palstalta kovinkin tasokasta keskustelua?
- Anonyymi
Tähän se johtaa kun naisilla ei ole enää siveitä menneisyyksiä.
- Anonyymi
Kyllä se Utti on.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss875936Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243537- 1602069
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2301993Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1741751Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2841503Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵571031- 671021
Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.211000Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.110946