Niin että onko se jakso jo tullu töllöstä missä se (oliko muuten) homer tulee kaapista ulos? vai onko se joku muu kuin homer? saa spoilata :P Kiitän
homoja?
6
1910
Vastaukset
- Sehän
Waylon Smithers on tietääkseni ainoa Simpsoneiden vakiohahmo joka on homo.
Homer Simpson homo... Kuka vittu on niin tyhmä että niin luulee? - Simpsonguru
Hmm... Homer ei kyllä ole tietääkseni homo vaikka käyttäytyykin akkamaisesti mutta eräs homojakso tosin on ja se taisi olla 14-15 kauden jakso. Siinä jakson lopussa miettii oliko illan paras suudelma margelta vai eräältä homolta mutta ei Homer kyllä tietääkseni homo oo.
Tai sitten sillä tarkoitetaan Margen siskoa Pattya mutta sekin on tiedetty sarjan alusta asti.
Lennya ja Carlia on myös vihjattu homoiksi mutta Carlilla on vaimo ja Lennyllä on ollut useita tyttöystäviä.- outtaaminen
Pattyhan oli pitämmässä lesbohäitä, ja Homer oli pariskuntaa vihkimässä, mutta sitten tuli jotain mutkia matkaan ja häät peruuntuivat.
Tuo kohu-homoseksuaali oli kuitenkin se Patty, ja sitä EI ole tiedetty sarjan alusta asti.
- HomerJSimpson
Ei Homer ole homo ollut missään jaksossa, Margen sisko paljastuu yhdessä jaksossa lesboksi, olisikohan ollut Patty. Homer tosin on asunut parin muun homon kanssa, kun tällä oli välirikko Margen kanssa, mutta ei ollut homo kuitenkaan. Nämä jaksot on tulleet televisiosta.
- alkup.
Muisti taitaa vähän temppuila kun muistelen öö viimme vuonna lukeneeni lehdestä että joku sarjan henkilöistä tulee kaapista ulos.. Mutta muistan toki sen jakson kun Patty meinasi mennä naimisiin se muijan kanssa ja sitten Marge tajusi että se muija olikin mies ;)
Mutta nyt kiinnotaa enemmän että minkäköhänlainen elokuva simpsoneista väsätään :)- HomerJSimpson
Alustavien tietojen mukaan elokuva kertoo siitä miten Homer "vahingossa" aiheuttaa onnettomuuden ydinvoimalassa, joka johtaa kaupungin veden saastumiseen, sekä kaupungin evakuoitumiseen, luultavammin "road movie" tyylinen leffa... eli hahmot tien päällä läpi amerikan... tosin se olis kyl aika sama juttu kuin "beavis and butthead do america"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4483099Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1372275- 1352132
Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel291624Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71465Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2081344Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1631305- 81096
- 571076
- 37805