Haittaako jos ohjelmaa muuttaa niin että jos alkuperäisessä on maanantaina jaöat keskiviikkona selkä ja perjantaina rinta/ojentaja/haba niin jos tekee sen niin että keskiviikkona jalat, perjantaina selkä ja sunnuntaina rinta/ojentaja/haba? Tai sama asia mut esimerkiks perjantaina jalat (ymmärsitte kai)?
Haittaako?
salilla käyjä
3219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei haittaa
Todella paha moka,haittaa selkeästi.Huono ohjelma.Parempi olisi käyttää kuusi ja puoli ohjelmaa.Sillä ovat kaikki huipulle päässeet,ohjelmaa ei tiedä kuin sisäpiiri ja minä,mestareiden tekijä.
Ei kai se nyt pahemmin haittaa, kuhan vaan teet kaikki liikkeet sen yhen viikon aikana. Ei mun mielestä muutenkaan esim. päivien vaihdoilla ole mitään merkitystä, enemmän sitä kannattais satsaa siihen että 3-4 viikon välein lisäilee hieman kerrallaan vastusta eri lihaksille.