TAPAHTUMA EUROOPASSA!!HUOM!! EUROOPASSA!!
Miten on mahdollista,että korkeimman sivistyksen
kohdussa-EUROOPASSA HEIKKOUDEN ESIMERKKINÄ-
annettiin periksi DIKTATUURILLE!!!!!JA kukaan
ei USKALTANUT PISTÄÄ HANTTIIN JA TÄMÄN PELKURUU-
DEN johdosta MILJOONIA IHMISIÄ TEURASTETTIIN KES-
KITYSLEIREILLÄ!!KIITOS EUROOPPA ROHKEUDESTASÌ!!
Miten on mahdollista,että korkeimman sivistyksen
kohdussa-EUROOPASSA HEIKKOUDEN ESIMERKKINÄ-
annettiin periksi DIKTATUURILLE!!!!!JA kukaan
ei USKALTANUT PISTÄÄ HANTTIIN JA TÄMÄN PELKURUU-
DEN johdosta MILJOONIA IHMISIÄ TEURASTETTIIN KES-
KITYSLEIREILLÄ!!KIITOS EUROOPPA ROHKEUDESTASÌ!!
Vastaukset 11
Vanhimmat
ne olivat ainoastaan jäävuoren huippuja venäläisten aikaansaannoksiin ja nykyäänkin aikaansaamiin hirvittävyyksiin.
Just tuli dokkari missä oli Nokian alihankkijoiden tapa hoitaa homma tehokkaasti..
Työntekijät oli keskitetty kasarmeihin!!
Kiinasta myydään kuolemantuomittujen elimiä, ja virallinen kanta on että ne on antanut siihen kirjallisen luvan...Heltyi sitten viime metreillä..
Kiinassa joutuu vankilaan erimielisyydestä..
tiedä. Mitäs muka Venäläiset tekivät. Jos tarkkoja ollaan, niin Juutalaisten aikaansaannoksia olivat Stalinin vainot ja joukkomurhat. SIIS JUUTALAISTEN, jotka johtivat Neuvostovenäjää, Gruusialaisen pappismiehen ja pankkirosvon välityksellä. Saksan tehtäväksi jäi kostaa (tietämättään) Juutalaisten pahat teot ja Jeesuksen murha. Näin se vaan, jostakin kumman syystä, oikeus toteutuu ja Jumala kostaa pahat teot, kolmanteen ja neljänteen polveen.
OLET 61 vuotta myöhässä, koska tämä ei ole HISTORIA-PALSTA, vaan MAAILMAN MENOA-PALSTA, mutta tervetuloa vaan, sovit TÄYSIN tähän PORUKKAAN!!!
Kiitos Hitlerin sylikoirana toimineen Mannerheimin, myös natsi-suomesta lähetettiin huomattava määrä juutalaisiksi epäiltyjä Hitlerin tuhoamisleireillä poltettavaksi.
Täältä ei lähetetty yhtäkään juutalaista natsi-saksaan, vaikka sitä pyydettiinkin. Joitakin turvapaikanhakijoita kyllä käännytettiin. Sekin on kyllä häpeällistä.
Onhan osa luovutuksista myönnetty ministeritasollakin ja Lipponenkin on kovasti sitä pyydellyt anteeksi.
Itäsuomessa oli sodan aikaan monia vankileirejä joissa oli venäläisiä vankeja. Vankeja kohdeltiin niin huonosti että suurin osa kuoli nälkään. Näitä joukkohautoja on sittemmin löytynytkin. Näistä ei ole juuri huudeltu ettei sankarillinen sodankäynti saisi huonoa mainetta. Äitini kertoi nähneensä että kyllä saksalaiset kohtelivat huonosti vankejaan, ja suomalaiset tietysti aseveljinä hyväksyivät menetelmät. Sodassa kyllä katoaa ihmisyys molemmalta puolelta.
todella järkyttävää.Mutta mutta.Tämmoisten asioiden takia esim. elintoiminto sensorit latauksilla ovat olemassa.Kukaan ei enää käske.eikä kyllä sinun kaan tarvitse ketään käskeä.eli homma pelaa hienosti..
monet uskalsivat panna hanttiin, mutta tulos jäi heikoksi...
Miksi olisi pitänyt pistää hanttiin? Adolhan nimenomaan korosti ettei halua sotaa, mutta että tyrannian kaataminen ja Saksaan kohdituvan uhkan torjumiseksi ennaltaehkäisevät sodat ovat ainoa keino. Sotien jälkeen koittaisi sitten rauhanomaiset ajat, ja juutalaisetkin eläisivät kuulemma tyytyväisinä siellä idässä, jonne heidät sota-aikana asutettiin. Kiinnisaadut kommunistirikolliset oltaisiin hirtetty ja uusi Germanian valtio dominoisi eurooppalaista poliittista kenttää. Kuussa olisivat saksalaiseet käyneet ennen amerikkalaisia ja kerran vuodessa katsottaisiin dokumentti: "Että emme unohtaisi", jossa muistetaan USA:n ja Britannian johdon II maailmansodassa organisoimia raukkamaisia pommituksia, joiden tarkoituksena oli tappaa saksalaisnaiset ja -lapset, ja näin kukistaa vastustajan sotamoraali.
Suosittelen historianharrastajien perustamia jossitteluhistorian sivuja:
http://www.taivaansusi.net/reich/