Niitä uusia soppareita, prkl!

Niinku olisi jo. Julki niitä nimiä. Vai odotellaanko tosiaan MM-kisojen loppumista?
11866
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Menee ensi viikkoon tai jopa seuraavaan. MM-kisoissa pelaa ainakin yksi mies jota Tepsi tavoittelee.

Äänestä
  • Eikö uusia sopimuksia ole vieläkään tehty lisää? Osaatko sanoa pyrkiikö TPS nyt julkaisemaan kerralla loput uudet sopimukset jotta voivat sanoa että joukkue on tässä.

    Äänestä

  • mä tiiän kuka se suuri pelaaja on se on?????????????





















































































    ri.....






































    ku....















































    seon








































































    sveitsistä päin ja haluaa palta suomeen































































    nimi on




















































    RIKU

































































    sukunimi


























































    Hahl





































    kokonimi siiis on????


























    no vaikee tietäää



































    se on







































    Riku Hahl

    Äänestä

onko toi Sprukts tehny meitin seuran kanssa sopparin? Emmä nyt muitakaan nimiä tuolta kisoista keksi.

Äänestä

Vastaus . Töitä tehdään koko ajan , ja tällä viikolla pitäisi olla tiedotettavaa.

Äänestä
  • selvä homma.

    Sillonhan kun Bergin ja Hurmeen sopparit julkistettiin, niin piti olla lähellä myös kolmannen ulkomaalaisvahvistuksen sopimuksen. Vissiin kun näin kauan on kestänyt, on tainnut miehen nimi muuttua. Kovaa sentteriä odotetaan joka tapauksessa.

    Äänestä

  • Rauteen soppari ehkä julkistetaan.

    Äänestä

Nämä julkaistaan.

Äänestä
  • Se ykkös-semtteri??

    Äänestä

  • JEJ kirjoitti:

    Se ykkös-semtteri??

    Ulkolainen ykkössentteri tulossa.

    Äänestä

Saipa-osion puolella joku huhuaa Malmivaaraa Tepsiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hlkjh kirjoitti:

Niinku olisi jo. Julki niitä nimiä. Vai odotellaanko tosiaan MM-kisojen loppumista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu