totta vai taru part 2

61381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

myyjän muuta tarjontaa: yli 130 kpl. Todella paljon enemmän ja vähemmän kolaroituja, joten taitaa tämäkin Bemu olla kolaroitu ja sitten korjattu: km 0.

Äänestä
  • on siellä ko. liikkeessä katteet kohdallaan. viime syyskuussa toin tutulle samanikäisen ja myös 3.0 koneella 8500 km ajetun ja hinta jäi 50000€:n nurkille. vanteissa ny oli eroa...

    Äänestä

vaikuttaa, mutta soittamalla ja kysymällä asiat yleensä selviää...

Äänestä

Jos etsii kerralla kunnon autoa, silloin ei kannata nähdä vaivaa kiinnostua tuollaisista. Tuollaiset Pavelit on melkein kaikki valehtelijoita.

Jos etsit halpaa, ja osaat varautua kaikenlaiseen, ja osaat kentie korjata itse, sinä tapauksessa osta Igorilta.

Mutta rehellisten kärryjen ostajat, älkää menkö tuohon vipuun. Ostakaa vain Saksalaisilta yksityisiltä tai saksalaisista laatuliikkeistä.

Äänestä

samaan hintaluokkaan löytyy pörssistä yhtä vanha bemari

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


"uusi alalla" kirjoitti:

Onks tääkin joku liisari ja jos on niin mistä sen tietää?
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=4497263&id=gdxhdybnidu&source=as24_inseratsg_detail_bild

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu