Hienoa Lordi!

Kyykyttäjä

Huolimatta palstan vähä-älyisempien kirjoittajien jeesushöpinöistä kävi niin kuin me normaalijärkiset osasimme odottaa: Lordi meni finaaliin.

Tämä oli etenkin eräälle (omien sanojensa mukaan) herrasmiehelle takuulla sen luokan järkytys, että miespolon kyykyn syvyyttä tuskin voi sanoin kuvata.

Kyseinen mieshän satanismisönkötyksineen väitti Lordin myös pelaavan ulkomusiikillisilla arvoilla. Syytä on silti muistuttaa, että moni etenkin naispuolinen esiintyjä oli valittu pääasiassa ulkonäön perusteella, ja suurimmalla osalla esiintyjistä oli seksikkäitä tanssijattaria tuomassa silmäniloa.

Tietenkään tätä tuo Lordia epäillyt mies ei pidä ulkomusiikillisena. Mutta miksi pitäisikään: eiväthän nuo paljastavat asut häntä hetkauta. Hänen taipumuksensahan tunnetaan palstalla niin hyvin, että voidaan päätellä kyseisen herrasmiehen stimuloituneen tv:n laulukilpailuita katsellessa viimeksi 90-luvun Tenavatähti-kisojen aikoihin.

Vielä kerran onnittelut Lordille ja kiitos äänestäneille, jotka antoivat hihhuleille karvasta nieltävää, eli sitä mitä kuuluikin.

3

173

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • I WANT YOU !!!!

      että pojat olivat vielä ite väsänneet pahvista ja sinistä tussia/sormiväriä käyttäen tehneet siniristi-uncle-sam-lakin...MAHTAVAAAA!!!!!!!!!!!

    • Finare

      Hitman ykkösen uusin syväkyykky. Aiajajaj! Paras tietäjämme ja Hitmanin pahoin kyykyttänyt ironmikes veikkasi Lordille finaalipaikkaa. Hyvä Mike, oot rautaa.
      Hitman 1 varmaan arkana pikkumihenä ja hihhulina pelkäsi Lordia.

    • Lordin finaalipaikkaa en epäillyt hetkeäkään.

      Nyt kun vielä vetävät viiden sakkiin niin johan jeesustelijat ja kukkahattumummelit vaikenevat.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      262
      16685
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5370
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2545
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2010
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1742
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      975
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      941
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      849
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      843
    Aihe