Pedofiilit ja raiskaajat

pitäisi teloittaa

Euroopan massiivisilla Colosseum-teattereissa
todella rovioissa ja kansa saisi nähdä livenä,kun
karmea elävänä palamisen tuskanhuudot kaikuisivat
areenaalla pedofiilien ja lastenraiskaajien kuol-
lessa liekkeihin ja kansa saisi lyödä vetoa,kuka
jää henkiin viimeisenä ja armollinen tappo kaataa
pedofiilin areenan hiekkaan.Kosto on SULOISINTA
MAAILMASSA ja JULMIN KOSTO ON HUNAJAA!!

10

327

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JÄISIVÄT

      HURRAAMAAN JA TUSKAN HUUDOT RAIKUISIVAT !!

      • ITSEKSENI TOISINAAN

        NÄITÄ KAIKKIA OIKEUTETTUJA TOIVEITANI. VOI ETTÄ MIKSI HYVIEN IHMISTEN KUTEN MINÄ TÄYTYY KÄRSIÄ


      • HYVÄN IHMISEN?

        ULKONÄÖSTÄ. sE ON VAALEA JA PAKSUT PUNAISET POSKET ON JA KÄVELEE KILTIN NÄKÖISESTI. sIITÄ TIETÄÄ KUKA ON OIKEA IHMINEN.


    • Hitman1

      Hyväksyn pedofilian, mutta vain määrätyissä olosuhteissa ja määrätyille henkilöille mm. pappeille. Selibaatti on tuskainen olotila. Kuoripojat ovatkin olleet papeille hyvään tarpeeseen.

      Jumala antaa KAIKKI ihmisten pahat teot rukoilemalla anteeksi ja papit ovat tästä hyvin tietoisia.

      Pappien teot salataan usein kirkon piirissä ja se taas on mielestäni väärin.

      • eri-mies

        EN missään tapuksessa, että kotiani tai lastani uhattaisiin. Sinulle kaiketi on annettu anteeksi...


    • sinä olet

      sai juuri tuomion käräjillä. Kunnian loukkauksesta, tosin oli nainen. Toni halme sai varotuksen eduskunnassa,vähän saman tapaisesta kiihkoilusta.

      Astian pesijä.

    • on suh terveitä.

      Ruotsalaisnuorille käy seksi ilman rakkauttakin

      Ruotsalaiset nuoret suhtautuvat tuoreen tutkimuksen mukaan entistä myönteisemmin tilapäisiin seksisuhteisiin. Seksi ei myöskään edellytä enää rakastumista tai edes ihastumista, katsovat yhä useammat ruotsalaisnuoret.

      Ruotsin kansanterveysinstituutti on selvittänyt noin 2 000 nuoren suhtautumista seksuaalisuuteen. Vastausten valossa nuoret suhtautuvat entistä avoimemmin irtosuhteisiin, ryhmäseksiin ja homosuhteisiin.

      - Seksuaalisuus on nykyään monimuotoisempaa, eikä nuorisokaan ole enää niin yhtenäinen ryhmä kuin ennen, toteaa sosionomi Maria Bergström Ruotsin seksuaalivalistuksesta vastaavasta yhdistyksestä RFSU:sta. - Nuoret pohtivat uudenlaisia suhteita, ja seksuaalisuus ja nautinto ovat arvoja sinänsä, ilman kiinnityksiä lisääntymiseen tai rakkauteen.

      Nuoret pitävät myös ystävien välillä harjoitettua seksiä hyväksyttävänä. Monet nuoret kertoivat, että heillä on niin sanottuja fuck buddyjä eli ystäviä, joiden kanssa harjoitetaan seksiä säännöllisesti, mutta ei seurustella.

      Tutkijoiden mukaan tulokset osoittavat, että nuoret pitävät seksiä nimen omaan nautinnon hankkimisen keinona.

      http://savonsanomat.fi/index.php?XEFTL=647eac916c37454c da2bce4f3d7d07b51&mode=module&uid=74927&top=

      • pervoja, homoja ja pedofiil...

        Suomessa on yllättävän paljon hyvinkin perverssiä porukkaa, mutta suomalaiseen luonteeseen kuuluu kaapissaolo ja uloshan ei tulla. Suurimmalla osalla perverssit kiinnostukset eivät toteudu pornon ja tietokoneen ulkopuolella. Enemmin vaikka vedetään kännit ja tapetaan itsemme. Tietenkin myös haukutaan pervot, homot ja pedofiilit sairaiksi paskoiksi ettei kukaan vaan alkaisi epäilemään. Meillä on hieno masentuneiden, itsemurhakuisten, juoppohullujen ja väkivaltaisten puukkojunkkareiden yhteiskunta. Todellista herraskansaa me Suomalaiset!


      • kulttuureissa esiinny?
        pervoja, homoja ja pedofiil... kirjoitti:

        Suomessa on yllättävän paljon hyvinkin perverssiä porukkaa, mutta suomalaiseen luonteeseen kuuluu kaapissaolo ja uloshan ei tulla. Suurimmalla osalla perverssit kiinnostukset eivät toteudu pornon ja tietokoneen ulkopuolella. Enemmin vaikka vedetään kännit ja tapetaan itsemme. Tietenkin myös haukutaan pervot, homot ja pedofiilit sairaiksi paskoiksi ettei kukaan vaan alkaisi epäilemään. Meillä on hieno masentuneiden, itsemurhakuisten, juoppohullujen ja väkivaltaisten puukkojunkkareiden yhteiskunta. Todellista herraskansaa me Suomalaiset!

        Islamilaisissa maissa , eläimet ovat suosittuja sekä nuoret pojat. Roomalaiskatollisissa maissa,fantasioita harjoitetaan uskonnon varjolla. Mutta onneksi emme käyttäydy vielä kuin häkki rotat. "irtosuhteisiin, ryhmäseksiin ja homosuhteisiin" kuten ruotsissa YLEISESTI.


    • tulee olemaan

      RAAKA RISKI! Jos teet rikoksen ja joudut kiinni,
      KANSA tulee tuomitsemaan sinut rikoksesta yhdessä
      maailman RAAIMMAN sotilas-ja upseeristovoiman
      edessä ja ARMOA EI ANNETA!Kannatan planeetassam-
      me maailman raaimman oikeusjärjestelmän luontia,
      jossa rikolliset,Niiden perheet MURHAUTETAAN jul-
      kisesti.Käytäntöä voidaan soveltaa Rooman raaim-
      pien Colosseum-teattereiden gladiaattori-ja teu-
      rastusnäytöksiin.Samalla vankien elimiä voidaan
      repiä lääketieteellisesti ilman puudutusta nii-
      den pienten viattomien lasten sairauksiin,joissa
      elintensiirrot ovat ehdottomia.Vankien elimet
      voivat tässä tapuksessa pelastaa ihmishenkiä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      252
      16645
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5361
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2544
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2002
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1741
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      972
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      936
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      842
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      840
    Aihe