Kateus Seppo Lehdon afrikkalaisvihan taustalla

-kuuntelija-

Kuuntelin Patrioottiradiota, jossa Seppo Lehto julisti isoa kalua haluavien naisten olevan "ämpärivittuja".

Seppo Lehto on selvästi pienikaluinen ja kadehtii niitä, joilla olettaa olevan suurempi

Eikö vain?

http://media.putfile.com/radio7

3

203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kuin piru raamattua

      Kuuntelin saman ja kritiikki oli kohdistettu oikeuslaitoksen suomalaisiin kohdistuviin rasistisiin rikoksiin. Vain kaltaisellesi ämpäriv:lle saattaa hämärtyä asioiden syy- ja viittausyhteydet.

      Viikonloppuna tuli elokuva vastaavasta kuviosta ranskalainen Peto ... mies joka sai eläinten osia ja käyttäytyi kuin ihmissusi.

      Lopulta oli jäämässä kiinni, kun tuli tälläinen afrovitsi, joka pelasti olevansa ko. peto. No äkkiä tuli kaikille lynkkaajille kiire. Eihän sitä n....ä:ää voi lynkata ... tai epäillä.

      .. ja näin Peto sai jatkaa hommiaan.

      Valitettavasti tämä ei ole satua kuten ko. elokuva

    • Asiaa tunteva

      On ilmeisesti joskus mitattu tarkasti

    • Asiaa tunteva

      On ilmeisesti joskus mitattu tarkasti jossain yhteydessä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      248
      4078
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      128
      2343
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2006
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1491
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      968
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      129
      958
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      949
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      335
      889
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      867
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      790
    Aihe