vyötärön rasvaimu

missä?

Mikä olis paras paikka teettää rasvaimu.Noita erilaisia klinikoita kun on aika monta mut mistä olis hyviä kokemuksia?Onko kaikki pääkaupunkiseudulla?

3

725

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttö

      Ite olin Asko Salmisella Helsingissä. Tosi nättii jälkee teki. Hinta oli n. 2000. Paranin tosi nopeasti. Suosittelen.

      • Pliis?

        Kuullostaa ihan kohtuulliselta hinnalta, kuinka laajalta poistoa tehtiin? Itsellä on uimarengas mistä haluaisin päästä eroon.


      • Mamele
        Pliis? kirjoitti:

        Kuullostaa ihan kohtuulliselta hinnalta, kuinka laajalta poistoa tehtiin? Itsellä on uimarengas mistä haluaisin päästä eroon.

        Nuorella ihmisellä uimarengas lähtee ihan laihduttamalla. Vyötäröltä ja mahasta läskit lähtee helposti. Reisissä sen sijaan läski istuu tiukasti. Mulla ainakin muualta liiat lähti, kun painoin välillä alle 50 kg, mutta reidet oli edelleen paksut. No, nyt on reisistä imetty rasvaa. Aika näyttää, oliko tuosta apua. Toipilasvaihe on vasta menossa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      263
      16822
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5414
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2560
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2036
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1755
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      986
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      948
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      30
      861
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      856
    Aihe