Maamme Maan-Äiti, myöskin homouden ja lesbouden Äiti Tarja Halosesta alkoi tämä epänormaalien ja luonnonvastaisten seksuaalisten pervouksien jalustalle nostaminen sekä hyväksyminen.
Nyt aivan 'oikeutetusti' myös muutkin pervot haluavat samoja oikeuksia kuin homot ja lesbot.
Insestit, pedofiilit, nekrofiilit, sodomistit ..jne. muut luonnottomuuksien harjoittajat kokevat nyt joutuneensa sorrettuun ja syrjittyyn asemaan suhteessa homoihin ja lesboihin.
Hedelmöityshoto on sinettiä vaille hyväksytty eduskunnassa. Miksei esim. insestin harrastajat saa samaa oikeutta?
Miksei pyromaani, joka saa seksuaalisen nautinnon tuhopoltosta, saa toteuttaa sisäistä seksuaalista identiteettiään kuten homot ja lesbot?
Ja eikö sodomisteille pitäisi esim. lampolat olla auki yötäpäivää, ja samoin nekrofileille ruumishuoneet.
"Lankakerä tai Pandoran lipas avattiin, kun homous ja lesbous hyväksyttiin sairauden sijasta normaaliksi oman seksuaalisen identiteetin luvalliseksi toteuttamiseksi ...
HOMOUDESTA se alkoi
1
131
Vastaukset
- Vihoviimeinen rikkiviisas
Homoseksuaalien vertaaminen pedofiileihin, nekrofiileihin tai insestin harjoittajiin on loogisesti virheellistä.
Homoseksiä nimittäin harrastetaan vapaaehtoisesti tidostavien aikuisten kesken, eikä siitä kärsi kukaan, ellei kärsijöiksi lasketa ihmisiä jotka pitävät toisten seksielämää omana asianaan.
Mikäli toisin on, on kyseessä raiskaus. Jota muuten harjoitetaan heteroiden keskuudessa aika lailla enemmän kuin homojen toimesta...
Insesti on kiellettyä, koska vahinkoraskauden sattuessa on todennäköistä, että lapsi kärsii vakavista geneettisistä sairauksista.
Pedofiilien taas ei pidä saada antaa harrastaa seksiä mieltymystensä mukaan, sillä heidän halunsa kohdistuvat henkilöihin jotka eivät ole valmiita seksiin, eivät henkisesti eivätkä fyysisesti.
Nekrofilia taas loukkaa ihmisten ruumiistaanmääräämisoikeutta. Kuollut ihminen on tietenkin syyntakeeton joten hänen ruumiiseensa ei sovi kajota, sillä ei ole varmaa olisiko se hänen tahtonsa mukaista.
Toisin sanoen, nekrofilia ja pedofilia ovat tavallaan raiskauksen muotoja, kun taas insesti on mahdollisen lapsen terveydelle vaarallista ja siksi tuomittavaa samalla tavalla kuin juopottelu raskausaikana.
Homoseksuuaalien välisessä seksissä taas ei ole mitään todellisen pakotuksen elementtiä ja se ei ole millään tavalla haitaksi millekään mahdolliselle kolmannelle osapuolelle. Näin ollen se on täysin rinnastettavissa heteroseksuaalien väliseen seksiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1064592Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293403No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452390- 411438
- 361353
- 381206
- 141102
- 1591026
- 27998
- 6944