Muistaako joku tällaista sarjaa?

Esitettiin maikkarilla 3-4 vuotta sitten, kertoi isosta sukellusveneestä, yhden henkilön nimi ehkä Lucas, delfiini paatissa oli myös, alkutunnari alkoi kuvalla aalloista ja joku ukko sopotti jotain 21. tai 20. vuosisadasta.
1269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Deep Sea Quest, Spielbergin tuottama

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Esitettiin maikkarilla 3-4 vuotta sitten, kertoi isosta sukellusveneestä, yhden henkilön nimi ehkä Lucas, delfiini paatissa oli myös, alkutunnari alkoi kuvalla aalloista ja joku ukko sopotti jotain 21. tai 20. vuosisadasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu