Johan on kato käynyt! Valtaosa näistä lihava/laiha -jutuista päätynyt mappiööhön.
Sinne kai ne sitten kuuluvatkin.
Uusia aiheita kaivataan!
Whoo-hoo...
Esimerkkierkki
2
942
Vastaukset
Alkoi olemaan ihan pikkasen liikaa samasta aiheesta aloituksia.Uusien aiheiden keksiminen on ihan kehittävää kaikille ja onhan tuossa pari senttiä alempana kuitenkin vielä ainakin yksi asiallinen keskusteluketju aiheesta tallella.Sitä voi jatkaa vapaasti. :)
Tämä on nyt kuitenkin pääasiassa Miesten logiikka-palsta eikä Lihavien ja laihojen ihmisten taisteluareena.- *hurraa*
Hyvä että ovat kadonneet, eihän niitä jaksanut lukea edes vanha Erkkikään. Multa sereffi saa ainakin ison kiitoksen ja kumarruksen.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 181816
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561784- 821433
- 1761408
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3081370- 211349
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti981005Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä62984Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34965- 349874