Vähästäpä henkinen tasapaino horjuu!!!

Kuten nyt näistä rock-teamin rooliasuista!

Tälläkin palstasivulla melki
kymmen monta aloitusta aiheesta. Ja tietystikään tähän ei muita saitteja älytä kekata.

Jos yhtyeellä ei olis ollut naamioita, ilmiö ei näyttäisi niin kiihottavalta.

Lordi on ROCK ja sillä sipuli! - kuten Tarjakin.
2187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Ellei idea livenä kulje, mielestäni pitää olla hyvä syy lainata.

    Hyvää Lordi iltaa itse kullekin säädylle!
    c.c

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


langto-d kirjoitti:

Kuten nyt näistä rock-teamin rooliasuista!

Tälläkin palstasivulla melki
kymmen monta aloitusta aiheesta. Ja tietystikään tähän ei muita saitteja älytä kekata.

Jos yhtyeellä ei olis ollut naamioita, ilmiö ei näyttäisi niin kiihottavalta.

Lordi on ROCK ja sillä sipuli! - kuten Tarjakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu