"paskalehdet"

Aika kova juttu...:)
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onpa siinäkin kehumisen paikka, muistaen talvista Muhammed-kuvajupakkaa!

Äänestä
  • Huomasin yhtäläisyyksiä ihmisten käytökselle. Muslimit toimivat pilapiirroskohun aikaan täysin samoin meidän kaltaisellamme tavalla, koska Mohammed on heille hyvin tärkeä. Mohammed on heille juhlittu sankari niin kuin Lordi on meille juhlittu sankari tänään ja vielä pitkään. Nyt ymmärrän muslimeita paremmin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


polvillaan kirjoitti:

Aika kova juttu...:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu