Tähän ketjuun kaikki kehut kerimäelle

Kerimäki itsekin saa kirjoittaa. Siis pelkkiä kehuja, pliis !
3139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hietanen kirjoittaa värikkäästi ja iskevästi, omaperäistä huumoria viljellen. Kirjoitusasu on tarkoituksellisen kansanomainen harkittuine kirjoitusvirheineen ja hauskoine nimityksineen, hagiksen punakone jne

Tässäpä näyte tuosta huikeasta verbaalisesta ilotulituksesta: "Hyppää sä kääpiö se volttis ja mene taas henkiseen kotiisi, menseviikki-kommareitten jengiin Hagigseen naksuttamaan sairaan vanhuksen katkeruutta Sinua vainovasta pahasta Keskustasta."

Tuohon harva pystyy

Äänestä

.Emeriitta on paras yksinkertaisista ja tyhmistä
kepuloisista..

Äänestä

!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitkäketju kirjoitti:

Kerimäki itsekin saa kirjoittaa. Siis pelkkiä kehuja, pliis !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu