SAIN MILJ:EUROA

eli minkä auton ostaisin,sais maksaa paljon,pitäis olla jenkki
71151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nyt on kiire. Cadillac alle, siis ambulanssi, kun pitää olla jenkki kerta. Suoraan lähtöruudun kautta sairaalaan, hyvät lääkkeet, pari päivää sisällä ja sitten kotiin lepäämään. Lomaa ainakin kuukausi.

Äänestä

...niin monta Cadillac Seville STS-saa jolla rahallasi saat!

Äänestä

Osta uusi VIPER

Äänestä

....ja aja meille, niin katellaan ja suunnitellaan.

Äänestä

vai meinasikko koko rahalla panostaa autoon?

Äänestä

Hanki miehen auto eli porsche 911 GT2!!!!

Äänestä

Osta 60-70 vaihteen muskeli, pitää hintansa, on paremminkin sijoitus. Cuda 70-74 avo, Mustang Shelby, GTO avo. Alle 500 kpl tehdyt = hinta nousee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hj kirjoitti:

eli minkä auton ostaisin,sais maksaa paljon,pitäis olla jenkki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu