Pakkotoisto.com

Pakkisvoorumikin on sitten pilalla! Suurinosa porukasta mitä siellä kirjotelee on 14-18 kesäsiä nulikoita, jotka on reenannu sen vuoden ja luulee tietävänsä kaikki. Perkele että vituttaa lukea jonkun 16 vuotiaan "alanammattilaisen" kommenttia joka ikiseen kysymykseen, SAATANA.

Nyt, selvästi tännekkin on levinny näitä pikkubodareita, PERKELE!

SAATANA, PERKELE!
111340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Pakkisfoorumi on virallinen ROINAFOORUMI PERKELES!!
REPIKÄÄ SIITÄ!!

Mitä vittua ne nulikat kehonrakennuksessa eik öoo jo selvä että 18 pysyis poissa jaloista äidin pikku possut.

Äänestä

eihän niitä tarvii lukea saatika noudattaa kuin Raamattua. Kyähän niitäkin on jotka tosiaan luulevat tietävänsä kaiken kun on muutaman kerran eksynyt salille mutta onhan sitä asiallistakin kommenttia vällillä heiltä.

Naurettavampaa on minusta lukea täällä aikuisten ihmisten (kenties aloittajan ja toisen vastaajan) uhoa toisillee. jota täällä näyttää olevan aika usein.

Äänestä

Timoko on ollut uranuurtaja/esikuva kyseisille treenareille? (Suuret puheet ja vähemmän treeniä).

Äänestä

Niitähän siellä on ollu enemmistö koko ajan, amislaisia ja lukiolaisia. Yritä niille sitten järkeä puhua....

Äänestä

niin tiedät hänen liikkuvan ihmiskunnan ÄLYN huipulla siinä iässä.

Siitä ei voi, kuin tulla alaspäin loppuelämänsä ajan.

Heidän vankkaa uskoa omaan kuolemattomuuteen minä pitäisin pahempana ongelmana, sillä se vie monesti meitä tyhmiä aikuisia mukanaan.

Äänestä
  • Ite oon "pikkutreenari". Voi ziisus teitä isoja bodareita, ootte muka niin kovaa poikaa! teiltä on menny kehon muoto olette hullun näköisiä härkiä mutta me "pikkutreenarit" sentään ollaan ihmisen näkösiiii!!!!!!!!!!

    Äänestä

Äijää käy vain kateeksi kun teinit nostaa penkistä enemmän kuin sinä vähemmällä treenillä!

Äänestä

siellä on joku laiton doping-osasto?
eikös nuo mömmöt ole lääkkeitä, joita rinnastetaan vaikka huumeisiin?
suolessa salakuljetettuja ampulleita ja nappeja...hyi.

sitten on mainoksia jossa joku dopattubodari sanoo turvoksissa käyttäneensä jotain mahtavaa uutuustuotetta, jolla saa vaikka 100% enemmän lihasta ja voimaa.

miten valhehtelu mainoksissa voi olla laillista?
vai onko ne mainokset muotoiltu niin ettei niitä voi syyttää?
esim. tv shop ja monet lisäravinnelehdet/mainokset.

katsokaa hintoja:
http://www.jrfitness.net/epages/JRFitness.axl/?ObjectPath=/Shops/JRFitness/Categories/Tehonlis%C3%A4%C3%A4j%C3%A4t

Äänestä
  • kaikki nuo listassa esiintyvät tuotteet ovat ääretöntä humpuukiskeidaa joka myy vain siksi kun hormooneilla pumpatut potarit niitä mainostaa. ja idiootit teinit uskovat.

    Äänestä

Minua ottaa päähän enemmän kuin ne teinixit siellä se ihme valokuva gay studio meininki.. Jotain Ihme gay Anttila Ellos poikabändi kuvia jostain Nyssölästä koko forum piukassa ja sitte kaikki lipoo että onpas kauniita kuvia.. Hyi perkelen.. Ei enään mitään underground meininkiä.. Tosi gay sivusto

Äänestä
  • Minä luen niitä tekstejä enkä kattele mitään äijien kuvia!

    Sori vaan, mutta sinussa taitaa asustaa piilevä homo...

    =D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wingerman kirjoitti:

Pakkisvoorumikin on sitten pilalla! Suurinosa porukasta mitä siellä kirjotelee on 14-18 kesäsiä nulikoita, jotka on reenannu sen vuoden ja luulee tietävänsä kaikki. Perkele että vituttaa lukea jonkun 16 vuotiaan "alanammattilaisen" kommenttia joka ikiseen kysymykseen, SAATANA.

Nyt, selvästi tännekkin on levinny näitä pikkubodareita, PERKELE!

SAATANA, PERKELE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu