Miitti! ("meating"... in real-time)

Ehdotan miittiä!

Palstan kirjoittajat voisivat keskustella enemmän, jos tapaamme.

Miten olisi ensi perjantaina klo 20. Kaivopihan Rossossa?
4317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joku taso säilyttää. Assan jengiäkö siis?

Äänestä

ja toiset olis niin naurettavan näköisiä, että alkais naurattaan?

Äänestä

mies sinä oikein olet?

Äänestä

Saatuaan pahaa-aavistamattomat nettikeskustelijat koolle olav1 häipyisi huomaamatta esim, "vessaan" ja pian posahtaisi aikaräjähde, joka panisi koko paikan tulitikun kokoisiksi päreiksi!?!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


olav-1 kirjoitti:

Ehdotan miittiä!

Palstan kirjoittajat voisivat keskustella enemmän, jos tapaamme.

Miten olisi ensi perjantaina klo 20. Kaivopihan Rossossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu