Olisin halunnut tutustua sinuun ja nyt harmittaa
järjettömästi kun en tiedä miten saisin suhun yhteyden....mutta kenties sä etsit mut, jos kiinnostus oli yhtään molemminpuolista? ;)
järjettömästi kun en tiedä miten saisin suhun yhteyden....mutta kenties sä etsit mut, jos kiinnostus oli yhtään molemminpuolista? ;)
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mikäs laiva oli kyseessä?
se oli VL/G.
Kyllä mä siellä olin ja kyllä sieltä joku jäi mieleen. Kerro jotain itestäs tai musta ni tiedän oonko oikee.
vaikeasti "taivoiteltava" :), vaaleat hiukset, ikää enempi ku 30v....
nämä sopisi meihin molempiin... ja tuntui että olisi ollut kemiaa välillämme..Vai oliko se ihan harhaa???
anteeks, en se ollu kyllä mä :/ Tosiaan aika vaikeeta etsii täältä ja jos ei tiedä toisesta paljoo. Ois pitäny tajuta pyytää yhteystiedot. Mut kyl sen toisen löytää jos jaksaa uskoo ja niin on tarkotettu. Toivottavasti onnistutaan ja opitaan virheistä :)
tunnustettava on, että pieni toivo ehti jo viritä... :( mutta oikeassa olet,jos on tarkoitettu että me törmäämme näihin ihmisiin, niin me törmäämme. Aurinkoista kesää sinulle!
millä laivalla? jos saa kysyä..