mistäköhän johtuu et'aamulla yön jälkeen nainti maistuu niin hyvälle.kumpainenkin on niin jumalattoman kovassa kiimassa. kulli seisoo/pillu litimärkänä nää aamupanot kun vetää"kusilastissa"niin nam,nam!
aamupanot!
kopmar
122470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Yhden teorian mukaan aamulla herätessä ei vielä
muista päivän murheita, eikä ne siksi häiritse
itse aktia.
Saattaa olla, mutta oman lisänsä siihen tuo mm.
unet, jotka saattaa kiihottaa ylettömästi, tai
ainakin vähän. Pano ilman kiihotusta ei ole ko-
vin mukavaa, ainakaan pitemmän päälle.
koko teoriasi. keksi jotain järkevämpää. tai ole kokonaan hiljaa!
jotain perusteluja sille että tuo teoria oli sun mielestä väärä, tai sitten olisit tosiaan hiljaa. Musta Samuelin puheissa oli järkeä. Aamulla huolet tuntuu tosiaan pienemmiltä kuin illalla, joten näin ollen ne varmaan häiritsee rakastelemistakin vähemmän. Itsekin olen nimenomaan aamurakastelija. :P
aamu, ilta, yö, naintiajankohdaksi. kaikki sopii ei ole turhia paineita eikä muitakaan huolija. nussimisen esteenä. naipipa sitten mihinaikaan vuorokautta tahansa.mut' parhaimmalta orgasmi tuntuu aamulla! "kusilastissa"meinaan.vaikuttaisko se jollain muotoo kauhian hyvätuntuiseen/voimakkaaseen orgasmiin!
Teoria ei ole mun, vaan seksuaaliterapeuttien.
Teoria se on siksi, ettei kukaan täysin varmasti voi
sanoa mistä aamupanojen autuus kullakin johtuu.
Itse olen valmis panoon 24h/vrk, mutta kysymyksesi
oli aamupanoista. Jos vastaukset ei kelpaa, älä kysy.
Yksinkertaista.
se 24h/vrk. etkö saa ehtaa naista?
Kumppanini on nimenomaan ehta nainen.
Valmiuteni on silti panna tätä vaikka
24h/vrk, jos olisi mahdollista, mutta
työn vuoksi se ei sitä ole.
Opetteles nulkki käyttäytymään!
olet doivodon totisesti doivodon!
markop..sä olet vähän uhmakas noiden sun vastauksien perusteella,ja ikää sulla oli? vastauksien perusteella sun olis pitäny alkusivulle laittaa,ei en ole yli 18 vuotias..lapsellista tollanen hei!
ikäni. eikä mikään muukaan. pidä huoli omista asioistasi. hei!
no ei kuulukkaa mut ei sun kuulu muille alkaa avautuu jos ei joku vastaus miellytä..pidä omana tietonasi.jokaisella on omat mielipiteet asioista!
Että ei moni sentään ihan loppuun saakka taida jatkaa, ilman vessassa käyntiä sitä ennen, vaiko? Siis ei meillä edesmenneen mieheni kanssa ainakaan koskaan.. hän ei olisi jatkanut.
Mukavalta tuntui, niitä aikoja muistellen...