Pekka Siitoimen yhdynnät

Pekka Siitoin kuulemma suoritti sukupuolihydynnän yli 800 naisen kannsa. Aikamoinen määtä
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

UNISSAAN!

Äänestä
  • Siitoimella oli keskivertomiestä suurempi luku ns. "morsiamia" ja vaikka 800 onkin lukuna ylimitoitettu, niin puolet siitä lienee jo melko lähellä totuutta.
    Se, että tietämistäni tapauksista osa oli alaikäisiä, osa mm. mielenterveyspotilaita ja muutama itseään vihaavia alkoholisteja tai ainakin ympäri päissään, kertoo tietenkin jotain näiden kontaktien laadusta.
    Siitoimella oli tapanaan suojautua sukupuolitaudeilta haistelemalla kulloisenkin partnerinsa sukupuolielimiä, minkä menetelmän luotettavuudesta on vähintään kaksi käsitystä.
    Aviolasten lisäksi Siitoimella oli ainakin kaksi minun tiedossani olevaa äpärää. Toisen hän siitti eräälle 16 -vuotiaalle tytölle ja toisen eräälle n. 40-vuotiaalle siihen asti hedelmättömälle liikennöitsijän vaimolle.

    Äänestä

Ei siis mikään ihanneperheen isä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pekka oli tosi mies kirjoitti:

Pekka Siitoin kuulemma suoritti sukupuolihydynnän yli 800 naisen kannsa. Aikamoinen määtä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu