PRESIDENTTI VAIHTUKOON JA HETI KUN MINÄ KERTA NIIN SANON

Onpas varsin hilpeä paikka tämä keskustelualue. Hihhih. Jos väittely käytäisiin fyysisessä muodossa, eräät väittelijät olisivat tulleet rusikoiduiksi pahanpäiväisesti. Harmillista, että riittävän yksinkertainen yksilö ei ollenkaan huomaa tulleensa älyllisessä mielessä pahoinpidellyksi. Hyvin pahoin pidellyksi. Onhan se yksinkertaisen yksilön kannalta tietysti mukavaa, ei tule pettymyksiä. Mutta yksilön kehityksen kannalta tarkasteltuna harmillista. Sivullisilla on tosin hauskaa. Jatkakaa toki samaan malliin.
4163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sauli Niinistö on ainoa ihminen joka presidentin isot saappaat täyttäisi ja tulemme vielä näkemään piankin sen että maatamme johtaa presidentillinen presidentti. Kaikki asiat menee vähitellen siihen suuntaan, halonen erotkoon suosiolla, emme mitenkään tarvitse häntä .. ja vain pitämässä presidentin paikkaa varattuna!

Äänestä
  • Kiva että porvaria vituttaa....

    Sinä voit pitää vaikka Hitleriä presidenttinäsi. TOSIASIA kun on, ettei sinun mielipitelläsai ole mitään arvoa.

    Äänestä

  • Taas sen näemme. Kun hullulle antaa tarpeeksi köyttä, niin se ei tee siitä suinkaan köysimattoa, vaan...

    Äänestä

Näytä aiheet     Seuraava >>

   punikkihuoranpunainen
Kirjoittanut: maanpetturoija 7.6.2006 klo 16.46

   ja Putinin vasalli pitää saada pois palliltaan. Missä voi allekirjoittaa aiheeseen liittyvän adressin?    

   Vastaa tähän viestiin    
   Kerro kaverille tästä viestistä    Ilmoita asiattomasta viestistä


Keskustelun kulku:
punikkihuoranpunainen    maanpetturoija    16:46
toimintaa    qooo    16:50
Maan petturuus on liikaa    edes epäily    16:51
ottaako oikeistohörhöä päähän?? ...    -----------...    16:52
Maan petturuus ottaa koville    voi ja ah    17:00
Sinä olet taatusti kusen ja pask...    ________    17:03
vitut Halosesta, maassa pitää ol...    :::::::::::...    17:05
toimintaa    Fehler    17:10
sanoppa muuta, presidentinkin pi...    hevonvittu-    17:17
vala on liiankin tuttu    valapatto    17:31
Me katsomaa Raatteen tielle    kaikillaOikeus    17:36
Loukkaa itsenäistä    -sSuomea-    17:40
Tässä ei adressit    auta    17:46
en voi? Kansan valta toimii, ei ...    sano vaan    18:03

vspacer_col

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika nimeltä Päivi kirjoitti:

Onpas varsin hilpeä paikka tämä keskustelualue. Hihhih. Jos väittely käytäisiin fyysisessä muodossa, eräät väittelijät olisivat tulleet rusikoiduiksi pahanpäiväisesti. Harmillista, että riittävän yksinkertainen yksilö ei ollenkaan huomaa tulleensa älyllisessä mielessä pahoinpidellyksi. Hyvin pahoin pidellyksi. Onhan se yksinkertaisen yksilön kannalta tietysti mukavaa, ei tule pettymyksiä. Mutta yksilön kehityksen kannalta tarkasteltuna harmillista. Sivullisilla on tosin hauskaa. Jatkakaa toki samaan malliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu