Asennan autooni viikonloppuna toiset sumuvalot..Siinä on taas urpoilla ihmettelemistä..
valo
Sumu
6369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kun minulla on vakiona lisäpitkät, niin asennan toiset irralliset.
Valoilla tervehditään, eikö totta?
Minä olen se perverssi, joka nauraa hykertelee, kun saan huomauttaa teitä sumarikuskeja lainrikkomuksesta "vilauttamalla" kaukovaloja noin 3 sekuntia päin pläsiä. Onko kiva ajaa silmät soikeina???????
Luuletko että välitän sun vilkuttelusta..Pistän aurinkolasit päähän niin ei paljon haittaa..Minä vastaan myös vilautteluusi pistämällä kaikki mahdolliset lisä- ja kaukovalot päälle..
aika nopea kaveri saat olla reagoimaan että ehdit pistää lasit silmille ennen kuin silmäsi näkee valon ?? vai ajatko aina pimeällä lasit päässä, onko sekin coolia.. ottasit ne pois ni et tarttis niitä sumareita jatkuvasti.. pässi..
Mahtaako siellä vintillä olla edes pienen pieni tuikku? Suuremmasta valosta tuskin kannattaa haaveilla
Mun aurinkolaseissa ei ole kuin yksi linssi..niin ei haittaa jos toinen silmä sokaistuu hetkeksi..