Ei ole mitään kirjoitusta muutamaan tuntiin. Oletko kunnossa?
Huhuu? Vastaajaaaaaaa....!!!
Missä olet?
151480
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Vastaaja karkotti Koletan palstalta ja paineli itse perään melkein heti kun tajusi ettei suosikki ole läsnä. Pian täällä voi jo puhua asiaakin kun molemmat hörhöt ovat muualla mellastamassa.
Oletteko kaivannut minua?
Palstan taso on ainakin laskenut huomattavasti siitä kun lähdin. Mistäköhän se johtuu...
kivaa hassuttelija_s24fi:n kanssa.
Tulee ikävä niitä aikoja.
Mutta aikansa kutakin. Ei aina voi vain pitää hauskaa. Jouduin hylkäämään Vastaajan. Ilmeisesti se edelleen sinnittelee. Olin kyllä toivonut että routa tai kettu olisi korjannut sen pois kärsimästä. Tiedän että syyllistyin heitteillejättöön mutta en hennonnut viedä saunan taakse vaan päästin vapaaksi luontoon.
Vastaaja on viimein kuollut Tsernobylin ydinsäteilyyn.
Vastaaja oli vain kateellinen Tsernolle, kun sillä ei itsellä oikein säteillyt.
Hän ei tajunnut edes labrapalautuksissa mitä V.I.R.H.E.M.A.R.G.I.N.A.A.L.I.L.L.A ilmoitetaan :D. Yhdisti sen eräänlaiseen kuuluisaan lausahdukseen, joka kuului näin:
KUN VÄHEMMÄN PÄÄSTÖJÄ AIHEUTTAVA KORVATAAN ENEMMÄN PÄÄSTÖJÄ AIHEUTTAVALLA..........??
http://www.tiede.fi/keskustelut/viewtopic.php?p=213578#213578
Lähdetään ensin yksinkertaisimmista virhemarginaaleista, jookos? Yhteen, vähennys. siirrytään sitten tulo ja osamäärä.
paljastui
http://www.tiede.fi/keskustelut/viewtopic.php?p=213583#213583
kato ny vähän mitä siellä lukee!
Viikon parasta löylytystä. Heehehee :DDDD
tutkimuksen virhemarginaali
Ihmisille, jotka haluavat vain loukata ja vahingoittaa toisia, käy lopulta itselleen huonosti. Heidän elämänsä täytyy olla täynnä salai-
suuksia, jotka kalvavat heidän mieltään ja joista he haluavat vaieta.
Ilmeisesti näillä fani-sivuilla huhuillaan Vastaajaa turhaan; hän viihtynee nykyisin paremmin Tiede-lehden foorumilla, missä hänen asiantuntemukselleen annetaan suuri arvo.
Tietystihän on MAHDOLLISTA, että kaksi edellä olevaa viestiä olisivatkin kyseisen nimimerkin kirjoittamia.
Tältä foorumilta on muuten kadonnut omituisesti osa Vastaajan viestejä, joihin löytyy enää viittauksia muiden keskustelijoiden vastauksista ja linkeistä.
Tämä on tietysti hyvin valitettavaa, koska hän on tunnetusti tarkka siitä, ettei hänen tekstiään missään tapauksessa siteerata väärin. Nyt jäämme toisen käden tiedon varaan hänen oikeista sanoistaan.
Voisikohan sheriffit selvittää, minne ovat kadonneet mm. vastaajan viestit, joissa käytettiin osuvia ilmauksia "Molotovin kitaan" ja "ENEMMÄN PÄÄSTÖJÄ AIHEUTAVALLA"?
Jos hällä aivoissa löi 24h-oikosulkuun kun näki kassalla uusimman Avun "kuudes ydinvoimala pakko rakentaa" otsikon. ;)
No, Vastaajalle täältä tervehdy-terveisiä
lähettää MrKAT