Treenijako

Ti: Rinta, ojentajat, hauis, kyynärvarret

Ke: Vatsa, selkä, olkapäät

To: Jalat

La: Hauis, olkapäät, epäkkäät

Su: jalat

Onko hyvä? Mitä muuttaisitte?
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sä treenaat tolla liikaa jalkoja reidet kehon suurimpia lihasryhmiä ei riitä palautumisaika. pudota toinen jalkapäivä pois ja tee sen sijaan vaikka kädet omana päivänä ja rinta ja olkapäät omana päivänä..eikun treenin iloa...NO PAIN NO GAME

Äänestä
  • Omasta mielestäni jalat ehtii palautua ihan hyvin. Tuloksiakin on mukavasti tullut. Reisi tasan 70 senttiä, pohjakyykky 170. Pitää huomioida se että olen vasta 17 joten tässä iässä palautuu suhteellisen nopeasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


isoliha! kirjoitti:

Ti: Rinta, ojentajat, hauis, kyynärvarret

Ke: Vatsa, selkä, olkapäät

To: Jalat

La: Hauis, olkapäät, epäkkäät

Su: jalat

Onko hyvä? Mitä muuttaisitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu