http://www.ultrapasswords.com/ib/ibroadcast.html
Todella hyvää runkku kamaa täysin ilmaiseksi ja ei tarvitse edes rekistöröityä sen kun vaan katsoo 10000 erilaisia porno videoita.siellä on 5 minuutin pätkistä 2h täys pitkiin videoihin.
HUOM VINKKI! valitse extreme clips tai ibroadcast siitä valinta sivulta,siel on parasta kamaa.Tänne sit kommentteja mitä piditte sivuista?
Todella hyvää runkku kamaa täysin ilmaiseksi ja ei tarvitse edes rekistöröityä sen kun vaan katsoo 10000 erilaisia porno videoita.siellä on 5 minuutin pätkistä 2h täys pitkiin videoihin.
HUOM VINKKI! valitse extreme clips tai ibroadcast siitä valinta sivulta,siel on parasta kamaa.Tänne sit kommentteja mitä piditte sivuista?
Vastaukset 22
Vanhimmat
Kannattaa kattoa My free Vod ja extreme clips.My free vodis on noin 100 eri gategoriaa ja tuhansia täys pitkiä videoita ja gategoroita on pehmo seksistä pissa kakka leikkeihin,kaikkea löytyy jokaiseen makuun,mutta videot puhukoon puolestaan.hauskaa leffa iltaa :P
Onanisti!
kertokaa joku miks noi filmit ei aukee mulle....kiitos avusta
Ai mikään videoista ei aukea?.mikä video ohjelma sul on käytös?.Eihän palomuurisi estä (windows media playeriä) video ohjelmaasi pääsemästä nettiin?.tuleeko siihen vaan lukemaan valmis siihen toistokohtaa?
joo elikkä se niinkuinn ensin yhdistää mediaan ja sitten vaan sanookin että valmis mutta ei sitten lähde pyörii.....missähän vika
?
?? kiitos kaikile
Luulisin että vika on siinä kun se media playeris ei oo netis,avaa media player ja mee asetuksiin kattomaa.ja jos et osaa kattoa niin koitan sit huomenis neuvoa tarkemmi
kun olen katsonut toisinaan toimii toisinaan puskuroi ja pätkittäin näkyy. toisinaan ei muuta kuin tulee valmis eikä toimi. luulen että on niin yli puukattu. jos kokomaailman runkut minä mukaan lukien katsotaan samaan aikaan ei kestä vehkeet . voi ola aikataulusta myös kiinni näkyvyys.
Eli jos oot siel My free vodis niin vaihda sieltä vasemmasta ylä kulmasta toisto nopeutta jos se nyt vaik on 300kt/s niin laita se keskimmäinen eli oliks se 200kts ja jos sil ei toimi vielkää sit pistä se n50kts ja jos käytät media playeria niin sieltä asetuksista voi säätää sitä puskurointiaki jos ei noi auttanu.oletus puskurointi nimittäin on aika pieni mul aina 15 sekuntia.kerro auttoko?
tohon valmis hommaan ainaki mulla on melkee aina auttanu ku koittaa uudesttan toistaa sitä ku siinä lukee valmis,se on vaa jossain videois joku bugi
Taitaa kanssa olla vähän tukossa sivut joiltain osin tällä hetkellä.
Voiko noita imuttaa omalle koneelle? Jos niin miten?
Mun tietääkseni ei pysty,mutta en kyllä ole varma.toimiiks sulla noi sivut ihan normaalisti?,ku tossa oli parissa viestissä ettei toimis,ku mulla toimii ainaki ihan hyvin..
Ei toimi
Saikos joku muka lopulta nuo klipit pyörimään? Meikäläisellä ei ainakaan (kaikista vinkeistänne huolimatta)näy videon videota. Media Player kyllä yrittää "yhdistää mediaan" toistuvasti ja aina lopulta näyttää että "valmis", mutta mitään ei näy. Sylettää tämmönen!
Kyllä mulla noi toimii mitä nyt jotkut videot on viallisia,tai ylikuormaa.kokeile useampia videoita,vika on kyllä soittimessasi tai jossain muussa sitten..
soittimessa on palveluntuottajassa! älkää värkätkö asetuksia ei ole vika teidän laitteissa, ne vaan ei näy. klikatkaa niitä kuvia koittakaa kaikkia. jokusesta lähtee pyörimään video. varmaan ruuhkaa siksi tökkii ajatelkaa maailman kaikki runkut yhtäaikaa katsomassa ei jaksa serverit suoltaa. eri kellonaikoina toimii. kun kovat runkkumaat nukkumassa.
Miltei jokainen klikkaus antaa neuvoksi: Poista palomuurisi. Ainahan niitä hölmöjä löytyy, jotka tottelee. Tai sitten vastaa:kyllä, kun ohjelma kysyy lupaa asntaa koneellesi jotain "apuneuvoja".
Ja varmasti sen jälkeen ei koneelta näy muuta kuin pokea.
Missäköhän sivuillä sä idiootti oot ollu,älä viittu tulla tänne kusee stna!.Ei varmaan mikään sivusto noin tee juntti.se on vaa sun vikas ku et osaa käyttää konetta.
Mull ainakin toimii noi hyvin ;)
Toimii noi videot ihan hyvin,mitä nyt jotkut harvat ei pyöri/tai pyöri kunnolla,mutta todella paljon hyvää kamaa oh.
Ja jos mulle vittuilet niin vedä vielä kerran käteen ja pidä turpas kiinni kun et muuta osaa. Saatanan RUNKKARI.