käykö Neiti?

useinkin täällä vai ollaankohan me jossain nähty!? Saisinko tarjota neidille juotavaa ja lähdetäänkö mun luo jatkoille!
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kahvilla ja vedellä sitä vaikutusta, et päästäs yhtämatkaa jatkamaan matkaa?

Äänestä

neiti ei lähde.tiedä mikä kelmi oot?
varpunen

Äänestä

En mää täällä nii usein käy kun tuolla alkossa missä aamulla nähtiin. Kun pari kertaa päivässä käy, nii ei pääse juomat loppuun. Voishan sitä viel huikat ottaa jos sulla on tota aperiittaa vielä jäljellä. Ootas vähä, nii mää haen vielä muutaman pullon evästä. Mennää sitte sinne teille jos sulla on soittaa vanhaa tanssimusaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyvä! kirjoitti:

useinkin täällä vai ollaankohan me jossain nähty!? Saisinko tarjota neidille juotavaa ja lähdetäänkö mun luo jatkoille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu