Orkun vaikeus...

... ei ennen ongelmana.

Voiko hormoonikierukalla olla osuutta asiaan?
Ollut reilun 1/2 v, painokin on noussut...

Vanhoja aikoja kaivaten...
2391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itellä oli pillerit käytössä reilun vuoden ja ensinnäkin halut väheni koko ajan pillereiden myötä ja toisekseen haluja vähensi myös se että orkkuja ei tullut entiseen tapaan. No nyt on sitten oltu "hormonivapaalla" ilman pillereitä siis ja ah, ihanat halut ja orkut ovat palanneet!

Äänestä
  • Moni on valitellu pillereiden vaikuttaneen noin, kuten mulla joskus vuosia sitten.
    Mutta h-kierukasta en löytänyt kenenkään valitelleen samaa...

    Onkohan kohtalotovereita?

    Tohtorille taas sitten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harmitus :( kirjoitti:

... ei ennen ongelmana.

Voiko hormoonikierukalla olla osuutta asiaan?
Ollut reilun 1/2 v, painokin on noussut...

Vanhoja aikoja kaivaten...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu