Henkilöauto vaihdossa

Vaihtaakohan mikään autoliike henkilöautoa matkailuautoon? Tähän mennessä on löytynyt vain paikkoja jotka vaihtaisivat matkailuauton vain toiseen matkailuautoon. Niin, ja Uudeltamaalta pitäisi olla.
2411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asuntovaunuun....eli kyllä onnistuu ainakin Lomapalvelussa...Lohjan lähellä

Äänestä
  • Helsingin ympäristökunnissakin on caravanliikkeitä joissa on henkilöautoja myynnissä. Ovat ottaneet sellaisen vaihdossa vastaan. Aina matkailuautosta on helpompi kauppaa hieroa (tinkivaraa on paremmin), jos ei vaihdokkia tarvitse ottaa vastaan. Koita itse myydä henkilöautosi suoralla kaupalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??!!?? kirjoitti:

Vaihtaakohan mikään autoliike henkilöautoa matkailuautoon? Tähän mennessä on löytynyt vain paikkoja jotka vaihtaisivat matkailuauton vain toiseen matkailuautoon. Niin, ja Uudeltamaalta pitäisi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu