Etsitään körttiläisneitosta

Etsitään körttiläisneitosta omaksi kullaksi 35-vuotiaalle miehelle. Missä olet sinä kauniisti hymyilevä körttiläisneito?
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

varmaan... mun mummo on körtti ja pohjanmaalta:) mä taas ateisti. Tsemii seuranhakuun:)

Äänestä

Minut voit bongata körttijuhlissa kesällä.
Päällä mustaa sarkaa ja musta huivi tiukasti leukaperissä kiinni sidottuna. Käyn myös mielelläni hevi yms. partyissä, koska sama vaatetus toimii sielläkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kullaksi kirjoitti:

Etsitään körttiläisneitosta omaksi kullaksi 35-vuotiaalle miehelle. Missä olet sinä kauniisti hymyilevä körttiläisneito?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu