sano sinä

Onko Saabisti v-mäisempi kuin muut autoilijat?
(kiilaa liikenteessä, lähtee perään kun ohitat ja yrittää ohi, vaikeuttaa ohitusta, on luonteeltaan hankala ja v-mäinen)

Hallitseeko kaiken aikaa päivystävä 'HOTAKAISEN-klaani' Alfa sivuja liiaksi?
2452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

saabismi on sairautta!

en tunne asiaa, mutta sanotaan kyllä :)

Äänestä

No ny se on sanottu.
Ekaan kysymykseen: ei.
Toiseen: oisi se ihanaa kun tuo Hotakainen laittaisi kiltin päälle :))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aurora kirjoitti:

Onko Saabisti v-mäisempi kuin muut autoilijat?
(kiilaa liikenteessä, lähtee perään kun ohitat ja yrittää ohi, vaikeuttaa ohitusta, on luonteeltaan hankala ja v-mäinen)

Hallitseeko kaiken aikaa päivystävä 'HOTAKAISEN-klaani' Alfa sivuja liiaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu