niin mikä siinä on sitten ettei se Hurley laihdu? joku selitys kiitos!
Hurleyn paino
6
1630
Vastaukset
- lokomo
Se on salasyöppö.
- mikkomadilda
noo siin uukus minkäne räjäytti on paljon sipseja ja muutakii namii ja tietenkin hurley menee syömää niit! ku sen mielikuvitus ystävä sillee sanoo mut kyl se siel saarel oli varmaa laihtunu aikapaljon siihen luukun pamauttamis juttuu asti mut en oo varma että oliks ne herkut just siin luukus vai jossaa niis muist luukuist
- nelson
en älynny tota yhtään kirjota suomee? :D
- tietoinen kaikesta lostiin ...
1.kauden viimeisessä jakossa ne räjäyttää sen luukun auki. 2 kaudella ne pääsee lopulta sisälle sinne ja sieltä löytyy hirveästi ruokaa, jotka kaikki on merkitty dharma tunnuksella. hurleystä tehdään ruokavastaava ja hän päättää jakaa kaiken ruuan pois.
myöhemmin selviää, että hurley on pitänyt itsellään salaista ruokakätköä ja kätkenyt sinne kasoittain ruokaa. siinä on syy sille, miksei se laihdu yhtään.
huomautan vielä, että niin kuin hurley itsekkin sanoi ekalla kaudella, noin isosta ihmisestä ei heti huomaa vaikka laihtuisi 5 kiloa. - dipsu-creeper
ohaC tokassa tuottiksessa selvästi laihempi kuin sarjan alussa. Paita on paljon löysempi miehen päällä.
- oli joskus
se syömishäiriöongelma ja sillä oli mielikuvitusystävä.. se oli "mielisairaalassa" sen takia.
Se kätki ruokaa piiloon saarella, mutta libby(se lentokoneen peräpääläinen) auttaa sitä paranemaan ongelmastaan...:)Ne suuteleekin, siis hurley(Hugo) ja Libby:):)(mut ana lucia ampuu libbyn...)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1552904Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2822581Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.581718Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e371609Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381520- 1221246
- 1081173
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141124Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3371018